דף הבית >> בית >> טיולי ג'יפים מידע כללי >> טיול שטח בגליל המערבי

טיול שטח בגליל המערבי 

אזור הגליל המערבי הוא אחד האזורים העשירים והמתוירים  בארץ, באטרקציות, טבע, ים ומורשת ופעילות לילדים לכל במשפחה ולקבוצות לימי כיף וגיבוש שמשולבים בכישרון ארגוני בטיולי שטח.

כל שביל עפר וכל דרך בגליל המערבי, תוביל אתכם למקום בעל עניין. כל מסלול וכל כיוון יש לו את הסיפור משלו, כל אלה מעוטרים בהפתעות מרהיבות שהטבע מעטר ומפתיע.
מים ומעיינות וזרימות מדהימות בעונה פריחות משגעות אתרי מורשת עם סיפורים מדהימים פעילות חוף מלהיבה. והכל במחירים סבירים.

טיולי שטח בגליל המערבי- עושים טיול ג'יפים בגליל המערבי.

הדרך הטובה ביותר להינות  מחוויית השטח בגליל המערבי היא לעשות זאת עם ג'יפים. טיולי ג'יפים בגליל המערבי - סיור ותיור בשטח עם הרבה פלוסים.
היתרונות בכך שהג'יפ הוא הכלי הרלוונטי ביותר לטיול שטח בגליל המערבי. יש לו יכולת עבירות מצוינת בשל המתלים המוגבהים ובשל ההנעה של 4x4 שזה העברת כוח המנוע בו זמנית לכל הגלגלים, דבר המונע התחפרות באדמה בוצית ורכה ובמעברים קשים מיצב את הנסיעה במעבר.
טוב תעשו אם תיפנו לחברה מקצועית שתיתן לכם את האפשרויות הרבות לטיול שטח בגליל המערבי.

טיולי שטח בגליל המערבי – טיול שטח בנחל הגעתון

אחד המקומות שנחשבים לטיול שטח הוא נחל הגעתון  זה נחל שהוא גאוות העיר נהריה כי הוא חוצה את נהריה בשדרה המרכזית שלה ומשם נשפך לים. ישנם חורפים גשומים במיוחד שהנחל עולה על גדותיו ומציף את רחובות נהריה, טיול שטח במסלול נחל הגעתון  מזמן חווית טבע במסלול מוריק במיוחד, נגיע לחרבת געתון  עם הסברים מאוד מעניינם על המקום ולאחר שעשיתם טיול שטח בנחל הגעתון  אתם יכולים להמשיך לאן שתירצו כל בחירה שלכם תוביל אתכם למקומות מלהיבים ומעניינים תירצו תעשו טיול שטח לאזור ראש הנקרה וביקור באתר עצמו על הנקרות שבו.
אתם יכולים להמשיך ולעשות טיול שטח בגליל המערבי למקום שניקרא מערת קשת ולבצע שם גלישת סנפלינג שזו פעילות אקסטרים מלאת באדרנלין. 

טיול שטח בגליל המערבי – רכס הסולם וקצת ממש על קצהו של המזלג -היסטוריה

מסלול נוסף לטיל שטח בגליל המערבי הוא סיור שעובר ועולה לאורך הרכס הצפוני שצופה על כל אזור הגליל המערבי, רכס הסולם המסלול כולו דרת תצפית נוף נהדרת על החוף ופנים הארץ.
טיול שטח זה מלווה בהסברים מרתקים ומפתיעים על האזור המיוחד הזה שהוא אזור עם פעילות היסטורית ענפה מאוד ובו ביקרו שליטים רבים ונלחמו על השליטה בו והידוע מכולם הוא נפוליאון שהובס בקרב על עכו.
אחת המאבקים הידועים ביותר הוא המאבק בבריטים שבגרו את הארץ בפני העלייה . ותגובת הישוב ביהודי הלוחם  היה לפוצץ בלילה כמה גשרים באותה שעה. לילה זה ידוע בכינויו ליל הגשרים. היכולת לפוצץ כמה גשרים  חשובים באותו זמן. זה היה אמור להעביר מסר לבריטים שיש לישוב היהודי יכולות צבאיות מזיקות ושכדאי להם לעזוב את הארץ.