דף הבית >> בית >> ג'יפים ברמות מנשה
טיולי ג'יפים ברמות מנשה
טיולי ג'יפים ברמות מנשה, זה הזמן  לחוות את הטבע במלוא עוצמתו, מים והרבה מים. 
טיולי ג'יפים ברמות מנשה
, טיולי ג'יפים חוצה רמות מנשה, טיול ג'יפים באזור רמות מנשה, איזור רמות מנשה מחובר פיזית וגאוגרפית לכרמל, לאיזור יוקנעם ובמורד בשפלת החוף, כך שישנן הרבה אפשרויות של אטרקציות וחוויות בכיף עם טיולי ג'יפים של ג'יפ חיון. רק תיפנו אנחנו נציע לכם חוויות מעניינות מהנסיון שלנו.
טיולי ג'יפים חוצים נחלים ברמות מנשה

טיולי ג'יפים ברמות מנשה - יוצאים מהבית אל הטבע

טיולי ג'יפים ברמות מנשה - חוויה שמשאירה חותם. הקרבה הגיאוגרפית של פנינת טבע זו למקום ישוב , מאפשרת לנו זמינות וממש רק לחצות את הכביש ואנחנו בעולם של יופי מדהים ובמקום אשר הטבע מתפרץ במלוא עוצמתו. עולם של פריחות נופים, עולם של מים אשר הטבע נותן לנו בנדיבות רבה.

לטייל עם ג'יפים ברמות מנשה, זוהי אפשרות מצוינת לחוות את הטבע במלואו בפרק זמן קצר. תוסיפו את המדריכים המקצועיים של ג'יפ חיון במסגרת טיולי ג'יפים ברמות מנשה ומובטחת לכם חוויה בלתי נשכחת של הגעה למקומות מיוחדים ולא מוכרים באזור רמות מנשה. המדריכים בג'יפ חיון עברו הסמכה מקצועית בוינגייט, קורס טיולי שטח אותו מנהל משה חיון. בטיולי ג'יפים בג'יפ חיון, ישנו דגש מיוחד על ביטוח מקצועי ועל כישרות הג'יפים ואיכות הג'יפאים. מתאים לקבוצות, משפחות, חברות, בתי ספר ונוער. 
 

טיולי ג'יפים ברמות מנשה - יער הקיבוצים


לחובבי הטיולים ברמות מנשה בשטח פארק רמות מנשה ישנו את יער הקיבוצים. במרכזו תצפית נוף מרהיבה המהווה גם אתר הנצחה לחללי התנועה הקיבוצית. שביל הכניסה לתצפית מוביל אל מבנה בטון גבוה שממנו ניתן ליהנות מנוף של 360 מעלות – עמק יזרעאל, רכס הרי נצרת, מפרץ חיפה, רכז הכרמל, יקנעם, יערות מגידו ועוד. ביער עצמו עצים בני מאות בשנים. במקום אף מצבה לזכרו של הטייס רמי יפה שנהנה מטיולים ברמות מנשה על אופניים, כשביער עצמו הכשירה קרן קיימת לישראל כ-28 קילומטרים של שביל מעגלי. 

טיולי ג'יפים ברמות מנשה – אזור נחל השופט 

נחל השופט הינו נחל איתן המנקז לתוכו את המדרונות ממזרח ובו מספר מעיינות. טיול ברמות מנשה לאורך הנחל כולל בעצם מסלול של שבעה קילומטרים. מוצאו של הנחל הוא בין מושב עין העמק לקיבוץ רמות השופט. אחת מהנביעות הבולטות של עין השופט היא עין ריחנייה. בהמשך חוצה הנחל את קיבוץ הזורע עד הגעתו אל מרחביו של עמק יזרעאל. טיול ברמות מנשה יביא רבים להתרשם מצמחיית נחלים צפופה על גדות הנחל וערבות ואולומוס. טיול ברמות מנשה לאורך הנחל אפשרי אף לבעלי מוגבלויות וזאת למול הכשרת מסלול נגיש שנבנה על ידי קרן קיימת לישראל. 

טיול ג'יפים ברמות מנשה ובאזור נחל שופט כולל בתוכו את עין פארור המהווה נקודת נביעה נוספת. מצפון למעיין עין פארור ישנם צמד ברושים שהפכו עם השנים לסמל המקום. עמידתם זקופה ותמירה בלב המרחב הפתוח וזאת לזכר השומרים יואש זולר ויצחק קליצ'בסקי שנפלו על הגנת המעיין בשנת 1936. עוד באזור ניתן ליהנות מחוות עמק השלום שנוסדה ב-1960 והפכה עם השנים למרכז פעילות עמותת לוטם הפועלת לצרכים עבור בעלי מוגבלויות. אתר נוסף באזור המומלץ לטיול ברמות מנשה הוא בסיס הגדנ"ע ג'וערה שנמצא על גבעה. המבנה כולל שתי קומות ושימש תחילה את הראשונים בקיבוץ עין השופט ובהמשך הפך לבסיס אימונים עבור הפלמ"ח וההגנה. 
טיול ג'יפים ברמות מנשה הכולל את אזור נחל שופט חושף את המטיילים למכוורות פעילות של דבורים, שטחים חקלאיים ומתחמים רחבים של עדרי בקר. בשנים האחרונות טיול ברמות מנשה מביא רבים ליהנות מעצי אלון התבור הקיימים בכל נקודה כמעט. אלו החלו בשנים האחרונות להזריע עצמם מה שמוביל לשטחים בהם נראים עצי אלון בשלבים ראשונים של צמיחה. 
טיולים עם ג'יפים ברמות מנשה – גבעת הרקפות
טיול ברמות מנשה מביא מטיילים רבים ליהנות ממרבדים עוצרי נשימה של רקפות צפונית לקיבוץ גלעד על אחד מן הגבעות במקום. אותה גבעת רקפות מרהיבה צופה לעבר נחל ספלול נטוע כולו עצי אורן תמירים כשבצילם פורחים בכל שנה רבבות של רקפות בגוון לבן.
 
במקום הוסדר אף מסלול הליכה קצר המתאים לכל המשפחה ואורכו קילומטר אחד. השביל עצמו צופה לכיוון מזרח לעבר מפגש הנחלים חלמית וספלול. בסוף ההגעה לשביל מגיעים לדרך עפר הנמצאת מצפון לחורשה עד פנייה שמאלה המביאה אותנו לנקודת ההתחלה. בחורף קטע העפר האחרון הופך בוצי ולכן מומלץ לשוב על אותה דרך ממנה הגענו.

טיולי ג'יפים ברמות מנשה - ממש טוסקנה באווירה רומנטית.

מי שהיה באיטליה וטייל בטוסקה ומכיר את איזור רמות מנשה על שלוחותיו, טבע נוף ומיים, יודע שמספיק לקחת סל קטן עם יין ומזתים ובקט עם נקניק משובח, להגיע לאזור רמות מנשה ובכל פינה מקווה מים או תחת עץ רענן או נקודת נוף לפרוש מחצלת או שמיכה והרי לכם פיקניק מושלם בטבע.

טיולי ג'יפים ברמות מנשה - כל עונה והיופי שלה
טיולי כיף, נופים, ג'יפים ברמות המנשה
טבע נופים וג'יפים טיולים בהמנשה
עוד קבוצה שנהנתה - טיולי ג'יפים ברמות מנשה
נהנים ומצטלמים טיולי ג'יפים ברמות מנשה
המפל שבנחל השופט
רוצים ליהנות? טיולי ג'יפים ברמות מנשה. מומלץ לתכנן את הטיול ולרדת לפרטי פרטים עם הספקים לא להתביש זה הטיול שלכם. לשאול ולבקש לראות ביטוח ורשיונות וכל האישורים המתאימים לטיול 'יפים שלכם ברמות מנשה

חוזרים לטייל בארץ - טיולי ג'יפים 

בזמן האחרון יותר ויותר גופים ארגונים משפחות מגלות את האפשרות של טיול שטח המשלב ביקור באטרקציות וניצול מרבי של הזמן הרבה יותר מאוטובוס כי הג'יפ חוסך הרבה זמן בקיצור הנסיעה דרך השטח, ניתן לשלב בטיול ג'יפים עצירות לסדנאות בשטח, ארוחות בשטח פעילות של משימות השרדות פעילות גיבוש וכיף המירוץ למיליון ועוד סדנאוד למינהין אוכל טוב בשטח.

הג'יפיאים הם מדריכים מוסמכים בנוסף להיותם אנשי שטח ומיומנים ומוסמכים בנסיעה וטיולי ג'יפים בשטח.
לג'יפאים יש המון ידע וקשרים באזורם והם יכולים להשיג לכם מחירים טובים וגם מה כדאי לעשות ומה לא לעשות באירגון הטיול או החופשה.תמיד כדאי להתיעץ עם הג'יפאים שלהם נביון וידע שלא יסולא בפז.
אז חוזרים לטייל בארץ
טיול ג'יפים ברמות מנשה. טיול ביחידת שטח ביוספרית.
אזור שטח או יחידת שטח ביוספרית המשמעות שהאזור מנוהל על פי כללים מאוד מדויקים וקפדניים 
של יחסי האדם עם הטבע בכל ההיבטים. הכוונה להתחשבות בטבע בזמן בניה למגורים, התחשבות בשמור החי והצומח ושימורם.
אונסקו הכריזה לא מזמן על אזור רמות מנשה כאזור ביוספרי לאחר שבמועצה האזורית התחיבו לפרויקט ועמדו בתנאים המוקפדים והמדויקים של התוכנית.
מועצה אזורית מגידו השקיע כספים רבים בפרויקט שמשתרע על 80.000 דונם.
ניבנו גשרים מעל נחלים שופרה הנגישות ועוד מהלכים רבים שתואמים את התוכנית.
מקומות לטיולי ג'יפים ואטרקציות באזור רמות מנשה

טיול לאזור נחל השופט / בטיול תמצאו בעונת הגשמים את זרימת המים במלא העצמה פריחות מדהימות
האתר נגיש לנכים. כל שביל ודרך תוביל אתכם למקום בעל עניין, תוכלו לעשות פיקניק לאחר הטיול בפרק רמות מנשה המקום מסודר תחת העצים ישנם שולחנות רק להקפיד על הניקיון ובטיחות בנושא דלקות. תוכלו גם לעשות פיקניק בחניון חרובים הקרוב.

באזור עוד נחלים בעלי עניין בניהם נחל דליה נחל שלף. צריך לציין שהפרישה של המסלולים חוצים אזורים לכן מומלץ לתכנן את הטיול לפרטי פרטים במיוחד את נושא הזמן כי העקבות של חצי שעה פה וחצי שעה שם, לא תספיקו לעשות את מה שתכננתם.
תכנון הטיול חייב להיות מוקפד עם כל המרכיבים שלו.

טיול לגבעה 186 שם בעונה תימצאו אירוסים נדירים מרהיבים ביופיים הגבעה נמצאת דרומית לנחל דליה.
טיול לתל מגידו הנמצא ממש סמוך לצומת מגידו. האתר עתיקות מרשים מאוד עם היסטוריה חשובה מסיפורי התורה מומלץ לקבל הדרכה והסבר ממדריך מקצועי ההדרכה מרתקת.

טיולי אופניים באזור רמת השופט. באזור שביל אופניים מאוד מוכר שבעל אופניים עין השופט הזורע. השביל הוא באורך 13 קמ/ באזור הביוספרי של מועצה אזורית מגידו. במסלול טובל בירק נופים ומעיינות.

מירוץ הג'יפים המטורף - המירוץ למיליון רכוב בשטח במרחבי רמות מנשה

טיולי ג'יפים ברמות מנשה - חוזרים לטייל בארץ עם - ג'יפ חיון

אפשרויות נוספות של טיולי ג'יפים מסלולים טיולים וחוויות שבאזור רמות מנשה
טיולי ג'יפים בכרמל, טבע מערות האדם הקדמון אטרקציות למשפחות וקבוצות.
טיולי ג'יפים בכרמל זו אפשרות נהדרת לצאת לחווית שטח בטבע, לטייל בטיולי ג'יפים במסלולים מעגליים באזור ולבקר באטרקציות הנהדרות שבכרמל, כפרי הדרוזים, יער עפר ועוד ואפשר גם לשלב עם טיולי חוף ורחצה בים ממש קרוב לבית.
מדוע ג'יפ חיון? הם בין היחידים ששנים רבות עושים הסמכות לטיולי שטח וג'יפים בוינגייט ו90 אחוז מהג'יפאים הוסמכו אצלם בוינגייט - עם ג'יפ חיון יש רשיונות וביטוחים כמו שצריך והם בין הבודדים ברמת רישוי וביטוח שעונים על הדרישות, יש ערובות להצלחה רבה.
אל תחשבו פעמיים רק ג'יפ חיון