טיולי שטח בצפון / פנטסיה ישראלית

טיולי שטח בצפון, הם חוויה אמתית של תחושת חופש טבע וכיף בשטח בטבע. 
הצפון מציע אין סוף מסלולים, מסלולים של טיולי שטח בצפון, אטרקציות לכולם לבודדים למשפחות לקבוצות המגזר עסקי ופרטי. רוצים לצאת ליום כיף עולים צפונה לטיול שטח רוצים יום גיבוש עם טיולי שטח עולים צפונה. בצפון תימצאו תצפיות נוף מדהימות, אם את יוצאים לטיולי שטח בצפון תגיעו לנחלים מעיינות, שלגים בעונה פולקלור עממי של עמים ועדות ועוד.

הדבר הקורץ ביותר לאגו הגברי הישראלי  זה הפנטסיה הישראלית של נהיגה עם הג'יפ המשפחתי
בשבילי ומסלולי הצפון עם טיולי שטח לאלבום תמונות שהוא הפיד של הפיסבוק.

טיולי שטח בצפון / האתגר הגדול

טיולי שטח עם הג'יפ הפרטי שלכם מציב לכם כמה אתגרים מורכבים האתגרים מתחלקים לשני נושאים עיקריים. האחד היכולת של הג'יפ שלכם בשטח והשני מציאת מסלולים שמתאימים לכם וליכולת של הג'יפ שלכם.
המלכודת העיקרית היא, שהאינטרנט מלא בפרסומים של טיולי שטח מסלולי שטח ולצערנו הרב מי שכותב את פרטי המסלולים הללו רובם הם קופירייטרים שמעתיקים אחד מהשני  בכישרון רב וזה לצורכי פרסום האתר בגוגל. מעטים מאוד מהפרסומים וההצעות לטיולי שטח הם טיולי שטח של אנשים מקצועיים שנמצאים בשטח כי זו עבודתם.

התוצאה של עובדה זו מפח נפש אחד גדול של בעלי ג'יפים פרטיים שיצאו לשטח ונתקלו באין ספור תקלות שלעיתים נגמרות בפגיעה ברכוש ולצערנו הרב גם בנפש. 

בכל בית רביעי יש ג'יפ ומאחורי הג'יפ יש פנטזיה ויש אגו ישראל. דבר זה הוא בסדר גמור אך כשיוצאים לשטח עם הג'יפ כדאי לקחת בחשבון כמה דברים על מנת שהטיול התמים עם הג'יפ המשפחתי יגמר עם מצב רוח טוב כשחוזרים הביתה ובשלום.

טיולי שטח בצפון, צריך ידע וניסיון. כדאי שתיקראו היטב

1. אתם לא באמת מכירים את גבולות היכולת של הג'יפ שלכם, אתם לא יודעים איזה מסלולים מתאימים לג'יפ שלכם, לאיזה רמת עבירות הוא מתאים ולאיזה מסלול ומה רמת העבירות במסלול זה. אתם זוכרים מסלול מסוים שעשיתם במילואים או עם החברה, תיקחו בחשבון שפני השטח משתנים ומה שהיה, לא בטוח שנשאר, עדיף לעשות סיור מקדים ובטח לצאת בקבוצה, כשאתם מבררים מה האפשרויות שלכם לחילוץ במקרה של תקלה או חלילה פציעה שמחיבת פינוי לבית חולים.

2. כשיוצאים לשטח אין זמינות של עזרה או צרכים שאתם רגילים אליהם אין מוסך מעבר לשביל ואין סופר פרם בעמק למטה או בסוף המעלה ובטח לא אחות או רופא חלילה אם צריכים.
הכי טוב ומומלץ לעבור קורס נהיגת שטח בווינגייט, או לטייל עם ג'יפאים מנוסים וגם אז תשאלו את כל השאלות במיוחד אם יש ביטוחים ורישיונות.

כשרוצים לצאת ולעשות טיולי שטח בצפון / דעו שכל שביל הוא מסלול והצפון מלא באלפי דרכי עפר וכל שביל ודרך עפר זה לא מה שאתם חושבים פני השטח משתנים, פה השביל במעלה ההר קרס פה יש חסימה עם אבן, המפה לא עדכנית. 
תתייעצו עם אנשי מקצוע ולא דרך האינטרנט ששם אין לכם שום דרך לדעת אם המידע המפורסם הוא עדכני.