דף הבית >> רשיונות וביטוחים >> מידע נוסף >> מאמרים >> טיולי ג'יפים בגליל המערבי

טיולי ג'יפים בגליל המערבי


טיולי ג'יפים בצפון – כל האפשרויות
מעבר לנופים והחוויות, היופי בטיול ג'יפים בגליל המערבי טמון במגוון האפשרויות העומדות לרשותכם. ככה זה כשלא מעט חברות מציעות את האטרקציה. תוכלו לבחור את גודל הקבוצה ומספר הג'יפים, האם להיות לבדכם בג'יפ או עם אנשים אחרים, נהיגה עצמאית או של מדריך מוסמך, וכמובן, את המסלול הרצוי לכם מבין מגוון המסלולים הקיימים באזור.

המסלולים הרבים באזור מחולקים על פי אורך מסלול, תוואי שטח ודרגת הקושי של הנהיגה. כך תוכלו לבחור במסלול המתאים ביותר עבורכם. בין הטיולים היפים באזור תוכלו למצוא את זה אשר בנחת בצת השוצף, מסלול נחל כזיב מלא הבריכות והמעיינות, טיול ג'יפים בסמוך לחוף אכזיב היפהפה, ואם שקיעות ותצפיות עושות לכם את זה, פסגות עכו ונהרייה מחכות רק לכם.

טיולי ג'יפים בגליל המערבי ניתן לשלב עם אטרקציות רבות אחרות, כגון רחצה באגמים, שיט, קיאקים, ארוחות שטח, לינת שטח, טיולים רגליים ועוד. הטיולים מיועדים לקטנים וגדולים גם יחד. כל מה שצריך זה הרבה רצון להכיר את חבל הארץ היפהפה הזה. לכל השאר ידאגו כבר עבורכם.

טיולי ג'יפים בגליל– מה לבדוק, מה לוודא?
אמנם טיולי ג'יפים בגליל המערבי הינם חוויה בטוחה במיוחד, אם כי אף פעם לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים. לכן, חשוב לברר בראש ובראשונה את עניין הביטוח שמציעה חברת הטיולים, ובדיוק מה הוא כולל. אם בחרתם לטייל באופן עצמאי, ודאו כי הביטוח שלכם כולל נסיעת שטח.

הצטיידו בכל דבר שעשוי לשמש אתכם במהלך הטיול. אם אתם לא בטוחים, עדיף לקחת ולא להשתמש, מאשר להיתקע בלי. החל מכמויות מספיקות של מים, אוכל, כלי הכנה והגשה, דרך ציוד לתקלות, פנצ'רים וכדומה ברכב, ועד תרופות, משחות, משחקים, פינוקים, קרם הגנה, נעליים נוחות וכו'. התייעצו עם בעלי ניסיון ובנו לכם רשימה מסודרת.

עלויות טיולי ג'יפים בגליל המערבי תלויות בגורמים רבים, כמו אורך הטיול, היום בשבוע, הזמן בשנה, גודל הקבוצה ועוד. בכל אופן, ביחס לגודל החוויה, מדובר בהוצאה סבירה.
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |