דף הבית >> בית >> ג'יפים ברמות מנשה >> טיולי ג'יפים חוצה רמות מנשה

טיולי ג'יפים חוצה רמות מנשה

איזור רמות מנשה מחובר עם איזורים מעניינים כמו הכרמל, זיכרון יעקוב, איזור החוף וביינהם ישנן הרבה אפשרויות מעניינות להרכיב יום שהוא כולו חווית. יום שמשלב ביקור בדובדבן שבכל איזור המחובר לרמות המנשה. נושא טיולי ג'יפים חוצה רמות מנשה, חברת ג'יפ חיון תציע לכם אפשרויות מעניינות שווה להתקשר.

טיולי ג'יפים חוצה רמות מנשה / טיולים מעגליים


איזור רמות מנשה, זיכרון יעקוב, הכרמל, קיסריה והחוף. הם יחידת תיור אחת שעשירה באטרקציות שונות, למשפחות ,קבוצות בתי ספר  ופרטיים, בסוגי האקטרקציות שקצרה הרשימה מלהכיל. יש אין סוף אפשרויות. החל מתצפיות נוף מדהימות, טיולים שבין ההר לים, אתרי טבע עם זרימות מיים ופריחות  ייחודיות  בעונה לאיזור, אתרי מורשת, סיורי פולקלור טעמים ועדות בכפרי הדרוזים, טיולי שטח עם מסלולים בנהיגה רכה, או בהר חורשן במעלה חורשן עם נהיגה אקסטרים לחלוטין.

טיולי ג'יפים עם נגיעות, באיזור רמות מנשה והגליל המערבי.


כיום עם הכבישים החדשים העולים צפונה תוך מחצית השעה אתם עוברים מאזור רמות מנשה והכרמל. מחצית השעה בנסיעה רגועה בג'יפ הופה ואתם באיזור צפוני שונה לחלוטין אתם מגיעים לאיזור הצפוני של ישראל לגליל המערבי. כשאתם מגיעים לגליל המערבי, ניפתחת לכם  דלת עם המון הזדמנויות לתיור, ביקור וסיור, באתרי טבע, במעיינות איתניים, במערות ובתצפיות נוף.

אתם יכולים לשלב טיולי ג'יפים בגליל המערבי עם פעילויות של ים וחוף.
לדוגמא את יכולים לעשות סיור בנחל כזיב על המעינות שלו ולאחר מיכן להגיע לסיור חוף ושיט בסירות מהירות. רוצים אפשר לעשות סנפלינג במערת קשת המפורסמת. אפשר עם עו 30 דקות נסיעה להגיע להר אדיר ולצפות מימנו על כל דרום לבנון ,אפשר לבקר באתרי מורשת ואתרים עם פעילויות לכל המשפחה או מקומות עבודה, אפשר להזמין סדנאות בשטח וגם קייטרינג עם אוכל טוב או לקפוץ לאחת המסעדות הטעימות והייחודיות שבאזור .

אז למה לכם לישבור את הראש? תנו לנו ונציע לכם הצעות ייחודיות שיתאימו לכם
כי לנו הנסיון.