דף הבית >> טיולי שטח בצפון
אפשרות קלאסית יותר היא טיול אופניים, למרות שגם בז'אנר הפופולארי הזה פני הדברים אינם כפי שהיו לפני עשור או יותר. אופני ההרים של היום מתקדמים יותר, בעלי יכולת עבירות מרשימה, ואתגרים שפעם היו בלתי אפשריים עבורם, הפכו ל"משחק ילדים". כמובן שניתן גם לנעול את נעלי ההליכה הטובות שלכם ולכתת רגליים בין הסלעים לנחלים, כשבעיניי רבים, בסוג זה של טיולי שטח בצפון, החוויה הרבה יותר אמיתית מבחינת "הרגשת" השטח במלוא עוצמתו ויופיו.

טיולי שטח בצפון – בואו נדמיין לרגע את החוויה

רגע לפני שנספר לכם על כמה מהמקומות השווים ביותר לטיול שטח בצפון, נשמח לתאר לכם לרגע את החוויה האדירה הזו, המושכת מדי שבוע (ובעיקר סוף שבוע) אלפי מטיילים מכל רחבי הארץ. ובכן, בבואכם לתכנן טיולי שטח בצפון, החוויה שלכם יכולה להתחיל בקו חדרה והכרמל, שהינו האיזור הגשום ביותר בישראל, וככזה, הצבע השולט בו הוא ירוק, למשך 8-9 חודשים בשנה. את רבי הקומות והכבישים הצפופים של המרכז מחליפים ישובים קטנים, אוויר צח ובעיקר – טבע מגוון ומיוחד במינו. 

במהלך טיול השטח שלכם בצפון תיהנו ממרחבים פתוחים ונקיים, רוח מלטפת ונעימה (או.קיי, לא באוגוסט) ובלילות – משמיים מופלאים ושטופי כוכבים. אזור הצפון גדוש בצימרים ובתי הארחה מסוגים שונים, אך בעונה בה מזג האוויר נעים, נמליץ לפחות על לינת שטח של לילה אחד, בין אם באחד מהחניונים המסודרים הרבים (בחופים, ביערות, על גדות הנחלים ועוד) ובין אם באלו בהם בקושי תגלו ברז מים ושירותים מאולתרים.


בשורה התחתונה, מדובר בחוויה רומנטית, משפחתית, מגבשת ומופלאה, בה החיבור לאימא אדמה הוא הכי טבעי שאפשר. אה כן, והיא גם זולה נורא...


טיולי שטח בצפון – החוויה עומדת להתחיל
אז היכן תוכלו לטייל? בריכת רם, שמורת הבניאס, המפל הלבן, גמלא העתיקה, נחל היהודייה, נהר הירדן, בריכת המשושים, בריכת הקצינים, הר הקפיצה, נחל גילבון והרשימה עוד ארוכה.
אז למה אתם מחכים? טיולי שטח בצפון – חוויה בטבע הישראלי!

טיולי שטח בצפון – חוויה שלא שוכחים!

"הדשא של השכן נראה ירוק יותר" הוא משפט שאין אדם שלא מכיר. אבל כשמדובר בטבע, נופים, שטח ויופי חסר גבולות, מספיק טיול אחד בצפון המדינה כדי להבין – שה"דשא" הישראלי לא נופל מזה של אף מדינה אחרת. במילים אחרות – אם אתם חובבי טיולי שטח בצפון, החוויה המופלאה שתחוו לא תישכח מכם כל כך מהר. להן תיאור קצר ממה שמחכה לכם. 

טיולי שטח בצפון – בג'יפ, ברגל ובכל דרך אחרת שתרצו

שמדברים על טיולי שטח בצפון, ישנן מספר אפשרויות מרכזיות לטיול. העיקרית שבהם הינה טיול ג'יפים, באמצעותם ניתן להגיע אל מעמקי השטח, לעבור מכשולים יבשים ורטובים, ולהפוך לחלק מהטבע עצמו. גם טיולי טרקטורונים, רייזרים ודומיהם מאפשרים את אותה חוויה נהדרת.