דף הבית >> בית >> טיולי ג'יפים מידע כללי >> טיולי ג'יפים ומסלולים הסמוכים לכביש 6 / 4x4-club.com

טיולי ג'יפים ומסלולים בשטח הסמוכים לכביש 6.

עם סלילתו של כביש 6 הייה ברור שתהייה פגיעה בחי בצומח ובטבע, יששראו זאת כדבר עצוב מאוד אך יחד עם זאת, כיום מד ליד מפתח הבית הטבע והשטח נגישים במיוחד בשבתות החורף לאחר שבוע של גשמים עצים וזרימת נחלים ומעיינות ופריחות עזות.

שבתות אלו שנועדו לטיולים בשטח ובטבע, יוצרות חוויה משפחתיתי וקבוצתית מיוחדת במינה לאחר שכל השבוע מפעת מזג האוויר הינו סדורים בבית.

טיולי ג'יפים, מסלולים מטריפים ואטרקציות, באזור הכרמל, במיוחד מומלץ מאוד לעשות טיולי ג'יפים ברמות מנשה, זכרון יעקוב, קסריה ואיזור החוף.
עולים לצפון בכביש 6 ויורדים או במחלף עירון או במחלף עין תות ואתם נימצאים באחד האזורים העשירים בארץ
במיגוון של סוגי נופים, מעיינות, אטרקציות, פריחות. ובנוסף ישנן אפשרויות רבות של מסלולי שטח רכים ומסלולים בעלי אופי אקסטרימי.
איזור הכרמל, מערות הכרמל, יער עופר, עם תצפית נוף מהממת. זיכרון יעקוב ובינימינה הר חורשן ומעלה חורשן לחובבי האקסטרים בנהיגת שטח.
נחל דליה, נחל התננים, יער הקיבוצים, גבעת הרקפות, זיכרון יעקוב על כל אתרי המורשת.
סיורי יקבים חוות דובי רכיבה על סוסים.

ופעילות המירוץ למליון על ג'יפים בשטח לקבוצות לימי גיבוש כיף.

באיזור גם מסעדות טובות.
לסיכום הירידה הזו באיזור זה מכביש 6 ישנן אין ספור אפשרויות לסיורים, טיולים, ומסלולים לנהיגה ואפשר לשלב בין הדברים ולהרכיב לעצמכם את יום הטיול.

קיים מידע אין סופי בגוגל ואם אינכם מוצאים את הרגליים והידיים אפשר להתקשר אלנו ואנחנו נציע לכם אפשרויות טובות שבטוח תאבו וכל זה על סך הנסיוןן הרב שלנו כולנו בוגרי קורסים בתיירות ונהיגת שטח ומוסמכים כולנו ותיקים בענף ומאוד אוהבים את עבודתנו. המחירים הוגניים יש לנו קהל לקוחות חוזרים ואנו עם הפנים ללקוח כמובן שיש לנו ביטוח מקצועי כנדרש ואישורי קצין בטיחות לג'יפים שלנו ואיתנו תהייה לכם חוויה טובה וכיפית.


,