טיולי ג'יפים ברמת הגולן  - עם ג'יפ חיון

טיולים ברמת הגולן 
ברוכים הבאים לחבל הארץ היפה ביותר בישראל. אולי יהיו כאלו שיחלקו איתנו, אבל הרוב המכריע יודה בלי חשש – אין יפה יותר מרמת הגולן, על שפע הירוק שבה, העצים הפורחים בכל פינה, הנחלים הזורמים מכל עבר וההרים המתנשאים לגובה ומהם ניתן לחזות בכל הפלא הזה.

טיולי ג'יפים ברמת הגולן הפכו כבר מזמן לשם נרדף לביקור בטוב שבארץ, ביפה שבה. טיולים ברמת הגולן הפכו לסימן לאיחוד משפחות, שחוות יחד, עם הרבה חיוך ומצב רוח טוב, את כל מה שיש לרמת הגולן להציע.

מהר החרמון בצפון ועד נהר הירמוך בדרום נמצא חבל הארץ האדיר הזה המכיל 1200 קמ"ר בשטח ישראל ועוד מחצית מכך בשליטת סוריה. כשליש ממי הכנרת מגיעים מנחליו הרבים של רמת הגולן, ואליהם מגיעים רבבות מטיילים ישראלים וזרים בעיקר בסופי השבוע.


טיולי ג'יפים ביחד או טיול ג'יפים עם מסלולים ואתרים ברמת הגולן

אז היכן נמצאים אתרי טיולים ברמת הגולן שאסור לפספס? איפה תוכלו ליהנות מנחלים שוצפים, מצמחייה מרהיבה, מהרים מרשימים ומנופים מרהיבים?

טיולי ג'יפים ברמת הגולן

איזור פעילות - גליל עליון והגולן       פרטי אשת קשר:הילה מזרחי    050-321-3152
אם נתחיל מצפון ונדרים, אין ספק שהר החרמון הוא אחד מהיפים ברמת הגולן. הישראלים מכירים אותו בעיקר בחודשי החורף, אך בכל ימות השנה הוא מציע נוף פנוראמי מרשים של חלקה הצפוני של הרמה.
מעט דרומה משם נחל גילאבון, שמושך למעלה מ-100 אלף מבקרים מדי שנה. עם מספר מסלולי הליכה שונים, מקומות לינה וקמפינג בדרך ובעיקר מים נקיים,צלולים ונעימים לאורך כל ימות השנה, לא פלא שכך הם פני הדברים.

מסלול היהודייה נחשב למחוז חפצם של המוני צעירים. מסלול לא קל ודי ארוך, אך הבריכות העמוקות הצלולות שוות בו את הכל. ישנם קטעים בהם תרדו על סולמות ויתדות, לכן המסלול אינו מומלץ למשפחות עם ילדים קטנים.

טיולים ברמת הגולן יש בכל הרמות. טיול נינוח ולא קשה, אך לא פחות יפה מ"חבריו", הוא זה בבריכת המשושים. הליכה נעימה, מישורית ויפה, בסיומה תגלו את פלא הבריכות הנסתרות. שווה לכולם.

נחל דליות, במרכז רמת הגולן, מציע חניון מסודר, הסברים על המסלול, חנות מזכרות ונוף מגוון ומשולב. הכניסה לחניון בתשלום, תמורתו תזכו למפה וטיפים לבחירת מסלול מתאים ומוצלח. ישנם שלבי מעבר שחובה להיכנס למים, כך שרצוי מאוד לעטוף חפצים כמו מצלמה ומפתחות.

טיולים ברמת הגולן דורשים לפחות שלושה ליטר מים לאדם, נעלי הליכה מתאימות וידע של המסלול ותוואי הדרך.

מומלץ לא לצאת בשעות החמות או המאוחרות ולעדכן קרובים ביציאתכם.

טיול מהנה!