טיולי ג'יפים בים המלח


טיולי ג'יפים בים המלח ומדבר יהודה, עם ג'יפ חיון - טיולי ג'יפים בים המלח בנקודות תצפית מרהיבות מקומות קסומים, טיולי ג'יפים בים המלח לקבוצות, משפחות, ארגונים מקומות עבודה. באו לחוויה יוצאת דופן הפתעות בשטח מסלולים יחודיים.
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו


טיולי ג'יפים לים המלח - מנזרים והיסטוריה.
טיולי ג'יפים בים המלח - אלי פרץ המדבר לציפורים
טיולי ג'יפים בים המלח עם ג'יפים ממוזגים.
טיולי ג'יפים בים המלח -מים צלולים ומלוחים
אם יש הוכחה בחיים, שלאנשים רבים נטייה לא להעריך מספיק את מה שנמצא ממש לידם, כנראה שהיא נמצאת בים המלח. בעוד ברחבי העולם נפעמים מפלא העולם הנדיר הזה, מהסגולות הרפואיות הטמונות בו, מהנופים המרהיבים שהוא מייצר ומגולת הכותרת שבו – האפשרות לקרוא ספר במים, העם היושב בציון מעדיף, לעיתים, להתרכז ביוקר המלונות שבסביבה ובצריבה שבעיניים. אז זהו, שהתכנסנו כאן כדי לשים לזה סוף. ים המלח והסביבה אינם רק אזור נפלא לרביצה ובריאות, אלא גם אחלה מקום לטיולי ג'יפים. לא מאמינים? להלן מספר מסלולים מומלצים עבור טיולי ג'יפים בים המלח. תודו לנו אחר כך.

טיולי ג'יפים בים המלח  - דגשים חשובים לפני היציאה לדרך


טיולי ג'יפים לים המלח אולי פחות נהנים מיחסי הציבור של אלו שברמת הגולן או בכרמל, אך בהחלט מסתכלים להם בלבן של העיניים מבחינת יופי, עניין וריגוש. מדובר בכמה עשרות מסלולים המתאימים, בחלקם הגדול, גם לרכבי 4 על 4 בעלי רמת עבירות נמוכה. במסלולים אלו תוכלו ליהנות מנופי הים הנמוך בעולם, מדבר יהודה המרהיב ובחודשי החורף, לצפות בשיטפונות מרהיבים. בהקשר זה, נדגיש ונאמר – טיולי ג'יפים בים המלח עלולים להוות סכנה – התייבשות בקיץ (תנאי חום קשים במיוחד) ושיטפונות בחורף. לכן, אם אינכם מנוסים, אל תטיילו לבד. ובכל מקרה, אל תהיו גיבורים. טיילו רק בימים המאפשרים זאת ובהתאם להוראות רשויות הטבע והגנים.

טיולי ג'יפים בים המלח – הרשימה המומלצת


את מסע הטיול שלנו באזור ים המלח נפתח במסלול קליל ונעים – בריכת צפירה. זהו מסלול רטוב ומוצל המתאים גם לרכבים 'רגילים'. אורכו כ-40 ק"מ (בין 3 ל-5 שעות טיול) והוא מתאים לכל ימות השנה. ממשיכים לקו המפלים שבלב מדבר יהודה, היישר למסלול לא-פשוט מבחינת עבירות (לא מתאים לג'יפים קלים), אבל חווייתי ומאתגר במיוחד. לאורך 77 הק"מ שלו תיהנו מנופי מדבר מרהיבים ומשתנים. מומלץ להתחיל בזריחה ו/או לסיים בשקיעה. מתקדמים ל-50 הק"מ של מסלול סובב ערד, לאורכו מספר אתגרי-עבירות ואשר מציג שקט ושלווה ממכרים. כמובן שבסופו אפשר לפתוח שולחן או ליהנות מכוס קפה ועוגה ברחבי העיר המדברית הרחוקה. טיולים ג'יפים בים המלח נוספים שאסור לפספס הם נחל תקוע ונבי מוסא הסמוכים. הם בינוניים ברמת העבירות הנדרשת להם ואידיאליים בכל ימות השנה (בהתאם לתנאי מזג האוויר). את כבוד הסיום נעניק באהבה להר החרמון (לא זה שבגבול הלבנון...), מצוק ההעתקים ונחל חימר – מסלולים גדושי יופי וחוויות שלא תשכחו במהרה...