דף הבית >> ג'יפים >> מאמרים >> קייטרינג בשטח

קייטרינג בשטח

יום כיף או יום גיבוש לעובדים צריך להיות מתוכנן בצורה נכונה וטובה כך שיכלול גם פעילות odt, פעילות גיבוש לצוות הנעשית בשטח, יחד עם חלק חשוב לא פחות שהוא האוכל. כשפעילות נעשית בשטח הפתוח הדרך המהנה והנוחה ביותר לענות על תיאבון העובדים (ומניסיון שלנו- הוא מתגבר כשנמצאים בשטח...) הוא לעשות קייטרינג בשטח. כשעושים קייטרינג בשטח משלבים בתוכו את הטבע שסביב, כמו צמחים הצומחים במקום באופן טבעי. אנו בג'יפ חיון מכירים היטב את הסביבה בה נערכת הפעילות ונדאג להכניס לקערת הסלט רק צמחים טעימים וכמובן אכילים...

טיול לדרום הארץ בתור פעילות odt
טיולי ג'יפים לדרום הם פעילות נהדרת ותעביר לכם את יום הכיף בהנאה אמיתית. דרום הארץ שלנו מלא קסם ואין כמו ג'יפים בכדי להכיר אותו היטב על כל המסתורין שבו. טיולי ג'יפים לדרום ישלבו בתוכם פעילות גיבוש לצוות כמו מירוץ הג'יפים המטרף שאנחנו בג'יפ חיון בנינו במיוחד עבורכם. מירוץ הג'יפים הוא אתגר תחרותי בין צוותים הנעשה באמצעות אפליקציה ייחודית. בעזרת האפליקציה יוכלו הצוותים לראות זה את זה בזמן אמת ולראות את הניקוד הנצבר לכל קבוצה. כמובן שבין לבין הצוותים יפגשו להחליף חוויות במהלך משימות כיפיות או קייטרינג בשטח בו יוכלו לאכול היטב ולהתמלא לקראת המשימות הבאות. את סגנונו הקולינרי של קייטרינג בשטח אתם תבחרו. הוא יכול להיות בשרי או דווקא חלבי/צמחוני. אנחנו נדאג לקחת איתנו את כל מוצרי המזון בתנאים מתאימים כך שישארו טריים ומקוררים עד לרגע הארוחה.

טיולים בכל חלקי הארץ
מלבד טיולים לדרום, אנו מציעים גם טיולים לאזורים אחרים בארץ, הכל לבחירתכם. אם תרצו טיול החוצה את הכרמל מרמות מנשה דרך נחל תנינים עד לאמת המים של קיסריה ומגיע בסוף אל הים, טיול ברמת הגולן דרך מסלול היין הכולל יקבים וטעימות יין, או טיול בשפלה הקרובה אל אזור גוש דן אך רחוקה ממנו מאוד בנופים שלה ובמגוון הטבע שיש בה. בקיצור, אצלנו בג'יפ חיון הכל אפשרי: משימות, פעילויות, קייטרינג בשטח, צפון, מרכז ודרום הארץ- אנחנו נבנה לכם בדיוק את הטיול עליו חלמתם.
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |