דף הבית >> ג'יפים >> מאמרים >> פעילות ODT לקבוצות

פעילות ODT לקבוצות

אחד הימים שעובדי החברה או העסק מחכים לו כל השנה הוא יום גיבוש או יום כיף. זה היום בו כולם יכולים להתנתק מהעבודה, להסתכל אחד על השני בגובה העיניים ולהתחבר זה לזה בצורה אחרת. גיבוש לעובדים כולל בדרך כלל פעילויות לגיבוש, כשלרוב מדובר על פעילות ODT לקבוצות- פעילויות המתקיימות בטבע, בשטח פתוח. אחת הפעילויות שבעלי חברה אוהבים להעניק לעובדיהם הוא  טיולי ג'יפים.

טיולי ג'יפים- כאן לא מורידים הילוך...
אם אצל עובדים רבים גיבוש עובדים נתפס דווקא כיום מנוחה בו יוכלו להוריד הילוך, עם ג'יפ חיון ההילוכים דווקא יעלו, אך כמובן במובן הטוב של המילה. פעילות ODT קבוצות היא פעילות בטבע המשולבת בתוך טיולי ג'יפים. גם הטיול עצמו המתקיים בטבע הוא פעילות, אך מעבר לטיול עצמו אנו נארגן עבורכם פעילויות נוספות, משימות, משחקים בשטח הפתוח וגם ארוחות, כי פעילות ODT לקבוצות תוציא מן העובדים ומכם הרבה אנרגיות, מה שיעלה את רמת התיאבון. המדריכים שלנו מכירים את השטח בו מתקיים הטיול כמו את כף ידם, יודעים בדיוק את תנאי השטח ומה ניתן לעשות בהם, כולל אילו צמחים צומחים במקום וניתן להוסיף אותם לסלט שנכין.

מירוץ ג'יפים לגיבוש הצוותים
רוצים לעורר תחרות בריאה ולהעלות את רמת האדרנלין? יש לנו שפע של פעילויות לגיבוש. אחת האהובות ביותר היא מירוץ ג'יפים בסגנון המירוץ למיליון. זוהי פעילות ODT לקבוצות קלאסית. במירוץ יעזרו הצוותים באפליקציה ייחודית שתאפשר לצוותים לראות זה את זה בזמן אמת ולעקוב אחרי הניקוד והביצועים של כל צוות. בין לבין הצוותים יתמודדו עם משימות נוספות בשטח. ככה זה כשפעילות בטבע וטכנולוגיה נפגשות...

טיול ג'יפים בכל אזור
רוצים טיול ג'יפים בגליל העליון? בכרמל? בגולן? או דווקא בתוך נוף מדברי דרום? אצלנו בג'יפ חיון כל מדריך אחראי על אזור ספציפי המוכר לו היטב. אנו בעלי ניסיון של שנים בשילוב פעילות ODT לקבוצות בתוך טיול ג'יפים מהנה. אנו נדאג להתאים את תוכן הטיול ומסלולו לצרכים ולרצונות שלכם. האפשרויות הן רבות. כשיודעים לתכנן את הטיול נכון, גם הארץ הקטנה שלנו הופכת לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. 
 
 
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |