דף הבית >> מעגל מתופפים בשטח

מעגל מתופפים בשטח


מעגל מתופפים לילדים ומשפחות - שמחה וחוויה
השילוב והחיבור של ילדים לתופים הוא שילוב  טבעי ויחד הם לומדים למנגן צליל והצליל הופך למשפט והמשפט הופך למנגינה.
שילוב ההורים והילדים ביחד במעגל מתופפים הדבר יותר חוויה איכותית ומשותפת וטובה.

מעגל מתופפים – סדנאות תיפוף מקצועיות
בסדנא כזו המשתתפים מרוויחים פעמיים, באחת שהם משתתפים בחוויה אמיתית ויוצאת דופן כשבשיאה מגיעים למצב רוח מרומם ביותר בהשפעת המקצבים והלמות התופים.

בשנייה המשתתפים לומדים מקצבים נגישים והם יכולים לקחת את זה למקום של תחביב של נגינה לבד או עם אחרים או, מנגנים יחד עם מוסיקה שהם אוהבים ובחגים אפשר לשיר ולתופף דבר שנותן המון ומעצים את שמחת החג.

לסיכום
החיבור בין האדם לתוף הוא טבעי בשל הלב הפועם ומתופף במנגינה טבעית
ופועל יוצא ומתחייב זה נגינה ביחד עם מעגל מתופפים ובמעגל מתופפים בכל הזדמנות ורצוי ביחד.

מעגל מתופפים >
 

מעגל מתופפים – מעגל של חוויה ושמחה.
תוף טבעי יחד עם מעגל מתופפים יש לנו איבר בגוף שהוא תוף שעובד 24 שעות ביממה הלא הוא הלב, כשאנחנו במצבי רוח שונים באמצעות ההורמונים הוא משנה את הקצב והעצמה של קצב פעימות הלב.
אפשר לומר שאנחנו כל הזמן נמצאים בסוג של מעגל מתופפים במיוחד כשאנחנו עם אנשים אחרים ויש עמם דו שיח, הלב משנה את קצב הפעימו ועצמת הפעימות בהתאם למונולוג עם אנשים אחרים ומחשבותינו.

מכאן ממש טבעי הדבר בזמן התפתחות האדם הוא יצר את התוף והתחיל לתופף מקצבים בטבעיות לפי הרגש, והתוף שימש אותו לשמחה תקשורת  ואירועים עם הכהן הגדול של השבט.

מעגל מתופים להעצמת השמחה באירועים  וימי כיף וגיבוש
לפני כ20 שנה היגיע הטרנד של מתופפים ומעגל באירועים, חתונות ובר מיצוה ובאירועי ילדים וכתוספת שמחה לאירועי יום כיף וגיבוש מעגל מתופפים ליום כיף וגיבוש.

אחת ההפתעות בשטח היא הפתעה של מתופפים שמחכים לקבוצה ויחד מנגנים עם מוסיקה בשטח עד אפילו מסיבת ריקודים קלה כשהאווירה מתחממת.
אפשר גם לעשות משימות אתגר וגיבוש כשחברי הקבוצה מתחלקים לצוותים ולכל קבוצה ניתנת משימה של נגינת מקצב ולאחר מכן מנגנים יחדיו כתזמורת.
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |