דף הבית >> ג'יפים >> מאמרים >> מסעות ג'יפים

מסעות ג'יפים

טיולי ג'יפים לוקחים אתכם אל אזורים שאתם מכירים יותר או פחות, אך גם באזור שחשבתם שאתם מכירים היטב, עם מסעות ג'יפים אתם מגלים שניתן בכל אזור להכנס לרבדים עמוקים הרבה יותר ממה שניתן בטיולים משפחתיים רגילים. פתאום אתם מגלים כמה נוף, טבע או היסטוריה ניתן למצוא בכל אזור אם מגיעים אליו במסגרת טיול ג'יפים מאורגן. 

להכיר את השטח מקרוב
בין אם אלה טיולי ג'יפים מאורגנים בצפון או טיולי ג'יפים מאורגנים בשפלה, מסעות ג'יפים, במיוחד כאלה הנמשכים יומיים, משלבים בתוכם את כל מה שיש לאותו אזור להציע, וגם פעילויות שאתם רוצים לשלב במסע. אנו בג'יפ חיון נבנה לכם תכנית שמתאימה לכם בדיוק. רוצים לחוות את הקולינריה של המקום? נוכל להכין ארוחות שטח בהן נעשה שימוש בצמחים הגדלים באופן טבעי בסביבה, לאכול במסעדות באזור או אצל אנשים המארחים קבוצות ופותחים עבורן את המטבח שלהם. דרך ארוחות כאלה אפשר להכיר אנשים שלא חלמתם לפגוש ולטעום טעמים חדשים. עם הניסיון וההיכרות שלנו עם כל אזור נחבר ביניכם לבין אותם אנשים.

מסעות ג'יפים לכל החברים
מסעות ג'יפים הם חוויה מלכדת ומגבשת. יש לכם חברים שכבר מזמן לא נפגשתם איתם? טיולי ג'יפים מאורגנים בצפון, טיולי ג'יפים מאורגנים בשפלה או דווקא במדבר יהודה או הנגב ילכדו ויגבשו אתכם. מסעות ג'יפים לא דורשים מכם כושר גופני גבוה או יכולות פיזיות מרשימות. זוהי חוויה שמתאימה גם לאנשים הנחשבים מבוגרים בגיל. התנאי היחיד הוא שיהיו צעירים בנשמה. מעבר לזה אנחנו נדאג להתאים לכם מסלול שיענה על הרצונות שלכם ויהיה מאתגר בדיוק במידה הנכונה.

טיולי ג'יפים לא רק לקבוצות
מסעות ג'יפים לא חייבים להיות דווקא לקבוצות גדולות. ניתן לבנות גם טיול שטח ליחידים. טיול שטח ליחידים הוא טיול ספיישל שנבנה בדיוק בהתאם למה שתבקשו. הוא יכול לכלול בתוכו גם פעילות מאתגרת בשטח כמו סנפלינג או טיפוס אך באותה מידה יכול להיות טיול רגוע מאוד. בכל מקרה, מסעות ג'יפים צריכים להיות מתוכננים בצורה נכונה ובטוחה, כך שאתם צריכים לבוא רק עם מצב רוח טוב. כל השאר- עלינו..
 
 
 
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |