דף הבית >> ג'יפים >> מאמרים >> יום כיף לעובדים

יום כיף לעובדים

כל חברה או עסק שמוטיבציית העובדים חשובה להם מארגנים יום כיף לעובדים פעם בשנה ולפעמים אפילו יותר. חשיבותו של יום כזה למוטיבציה של העובדים היא רבה. עובדי החברה רוצים להרגיש השקעה מצד המעסיק לא רק במהלך העבודה עצמה אלא גם מעבר. ימי גיבוש לעובדים הם בדיוק ההזדמנות של המעסיק להראות לעובדים את הערכתו כלפיהם. ישנן אפשרויות שונות לתכנון יום כזה. אחת האפשרויות שתביא לשינוי מקסימלי של אוירה הוא טיול ג'יפים. טיול ג'יפים הפך לאחת האפשרויות הפופולאריות ביותר בארגון יום כיף לעובדים. אנו בג'יפ חיון בעלי ניסיון רב בארגון ימים כאלה, החל מיום גיבוש לעסק קטן ועד ימי גיבוש לחברות גדולות.

טיול ג'יפים בכל אזור בארץ
ימי גיבוש לקבוצות מוצלחים צריכים להכיל בתוכם את מרכיב האקשן והתחרות, מרכיב התנועה, וכמובן גם מרכיב האוכל, כי בשטח ובפעילות התיאבון רק גדל... בג'יפ חיון נארגן לכם יום כיף לעובדים שיכלול את כל המרכיבים האלה. את האזור בו נטייל אתם תוכלו לבחור. לנו יש מדריכים מנוסים הפזורים בכל רחבי הארץ, כל מדריך והאזור שלו. הטיול יכול להיות באזור הכרמל ורמות מנשה עד לים, אם אתם רוצים להשאר קרוב לבית- באזור השפלה המקסים, ברמת הגולן או בגליל העליון והמערבי וכמובן גם הדרום- מדבר יהודה או הנגב. את אפקט התחרות המבוקש בימי גיבוש לעובדים ניתן לקבל ממשימות בשטח או במירוץ הג'יפים המטורף.

כשטבע וטכנולוגיה נפגשים
מירוץ הג'יפים המטורף הוא אחת הפעילויות האהובות בימי גיבוש לחברות או ימי גיבוש לקבוצות בכלל. המירוץ הופך כל יום כיף לעובדים להנאה אמיתית. המירוץ נעשה בין צוותים בשילוב אפליקציה ייחודית שמאפשרת לצוותים לראות זה את זה במהלך המירוץ ולקבל חידות ומשימות. בין קטע מירוץ אחד לאחר ישנן משימות בשטח, משחקים וכמובן אוכל, קייטרינג שאנו מקיימים בשטח או ארוחה במסעדה בסביבת הטיול- הכל בבחירה שלכם.

יום כיף לעובדים הוא ההזדמנות שלכם לשנות אוירה וליצור זיכרונות שישארו עם העובדים למשך זמן רב. מניסיון שלנו, יום אחד כזה הוא בעל אפקט בגיבוש יותר מעשרים שיחות גיבוש שתעשו עם הצוותים ואפילו יותר מסדנה שתקיימו בחברה עצמה. אנו נבנה לכם יום כיף לעובדים המתאים לכם ביותר.
 
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |