דף הבית >> ג'יפים >> מאמרים >> טיול שטח במרכז

טיול שטח במרכז

כשאומרים מרכז הארץ חושבים מיד על גוש דן ונדמה כי כל אזור המרכז הוא עירוני ומאוכלס בצפיפות. טיול שטח במרכז הארץ הנעשה בג'יפים הוא ההוכחה לכך שבמרכז הארץ יש הרבה יותר. כשמתרחקים קצת מתל אביב רבתי נפתחים פתאום שטחים רחבים, באזור הים- חופים מקסימים, חוליים או סלעיים, ובאזור השפלה- גבעות ירוקות ממש כמו בטוסקנה, או אזורים מיוערים. לרגע אפשר להתבלבל ולחשוב שזהו טיול שטח בצפון הארץ. אז לא, עם טיולי ג'יפים מאורגנים במרכז תגיעו לאזורים מקסימים של טבע בראשיתי.

בין מעיינות לפריחות
טיול שטח במרכז המאורגן במקצועיות, כפי שנעשה אצלנו בג'יפ חיון, הוא טיול מגוון ומרתק. אזור מרכז הארץ עשיר בהיסטוריה, צמחיה, מעיינות, מערות חבויות, ומרחבים בהם ניתן גם לשלב רכיבה על אופניים, טיול רגלי, ביקור ביקבים הפזורים בכל אזור שפלת יהודה, הכנת ארוחה בטבע ועוד. קשה להאמין ממש כמה טבע ניתן לראות עם טיולי ג'יפים מאורגנים במרכז אשר מתוכננים כמו שצריך. אנו בג'יפ חיון מציעים טיולי ג'יפים בכל הארץ, כולל גם טיול ג'יפים מאורגן בצפון. בכל אזור ניקח אתכם לאטרקציות הבולטות שבו ונתאים אותו לגיל המטיילים ולסוג הטיול- האם זהו טיול משפחתי, יום גיבוש לחברה ועוד.

טיול שטח במרכז לגיבוש הצוות
גיבוש צוות במקום עבודה הוא מטרה חשובה לכל מנהל חברה. בתור חברה המארגנת שנים טיולי ג'יפים בתור יום גיבוש, אנו רואים כל פעם מחדש עד כמה יום אחד של טיול שטח במרכז, טיול שטח בצפון או בדרום יכול לתרום לגיבוש הצוות. אנשים שנראו מרוחקים בתחילת טיול ג'יפים מאורגן בצפון או בכל אזור אחר יוצאים חברים טובים אחרי נסיעה משותפת בשטח, עמידה במשימות אתגריות, ארוחה משותפת בטבע או בכל מקום שתבחרו ועוד. כל החומות נשברות במהלך טיול כזה, בין מנהלים לעובדים או בתוך הצוות. כאן המטרה היא אחת- פשוט ליהנות.

לגלות עולם שלם כמה דקות מן הבית או העבודה
היתרון הגדול של טיול שטח במרכז הוא המרחק הקצר מן הבית או העבודה. אין צורך להגיע לנקודה מרוחקת ממנה הטיול מתחיל. כמה דקות נסיעה מן הבית או העבודה וכבר  אתם נמצאים בטבע ירוק ומלא אטרקציות. אנו בג'יפ חיון נוביל אתכם הישר אליהן. 
 
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |