דף הבית >> ג'יפים >> מאמרים >> טיול ג'יפים מאורגן

טיול ג'יפים מאורגן

מחפשים רעיון מקורי ליום גיבוש לחברה? יום כיף או פשוט פעילות משפחתית מהנה? טיול ג'יפים מאורגן הוא פעילות מצוינת לכל אחת מן המטרות. טיולי ג'יפים משלבים בתוכם תנועה, נופים וטבע, פעילות מאתגרת, רגעים של שלווה אמיתית בתוך הטבע וכל רעיון כיפי אחר שיש לכם. טיול ג'יפים מאורגן לא מיועד רק לחיות שטח או כאלה שזקוקים לאקסטרים כמו אויר לנשימה. ניתן להתאים לכל אחד את הטיול המתאים לו ביותר, טיול שהוא תמהיל מדויק בין פעילות לשלווה, בין טבע לעתיקות, בין מים לחולות או יערות- בקיצור, בדיוק הטיול שאתם חולמים עליו. כמובן שעל מנת לבנות טיול ג'יפים מאורגן צריך להכיר את הטבע ואת האזור בכלל כמו את כף היד. אנחנו בג'יפ חיון מכירים היטב את סביבות הטיולים שאנו מציעים, כולל כל האטרקציות ופני השטח באזור.

טיול למדבר יהודה לכל המשפחה
יש לאחד מבני המשפחה יום הולדת. רוצים לערוך לו מסיבת יום הולדת מקורית ומיוחדת? טיול ג'יפים מאורגן במדבר יהודה הוא דרך נהדרת לחגוג את יום ההולדת. טיול ג'יפים מאורגן במדבר יהודה יקח אתכם אל אזור קסום ומסתורי שאל רובו לא יוצא להגיע בדרכים הרגילות, מלבד ביקור במצדה, עין גדי או נחל דוד. רוב מדבר יהודה הוא מסתורי ונדרשת היכרות מקסימלית עם האזור ועם תנאי השטח על מנת ליהנות ממנו הנאה מלאה. אנו בג'יפ חיון מכירים את מדבר יהודה היטב. ניקח אתכם בטיול ג'יפים מאורגן לחלקת הארץ היפהפיה הזאת בזמן המתאים בו ניתן לקבל את המקסימום ממנה.

יום גיבוש בטיול שטח
מחפשים רעיון ליום כיף לצוות? גם כאן טיולי ג'יפים יתאימו לכם בדיוק. במסגרת הטיול ניתן שלב פעילות גיבוש בסגנון ODT, הכוללת משימות מאתגרות, משחקים סטייל הישרדות. אנו בג'יפ חיון מציעים לכם גם פעילות גיבוש ייחודית ומהנה במיוחד בסגנון המירוץ למיליון, פעילות הנעשית עם אפליקציה מיוחדת בה ניתן לראות את הצוותים המתחרים. כמובן שאפשר לשלב גם אטרקציות מפנקות כמו ארוחה במסעדה, ביקור ביקבים הפזורים בגולן, בגליל העליון, אזור יהודה- הכל בהתאם לאזור שתבחרו. טיול ג'יפים מאורגן היטב הוא חוויה בלתי נשכחת שתישאר עם עובדי החברה או בני המשפחה לאורך זמן. 
 
 
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |