דף הבית >> ג'יפים >> מאמרים >> טיולי 4X4 ליחידים

טיולי 4X4 ליחידים

טיולי ג'יפים הם כיף אמיתי. זו דרך נהדרת לחוות את הלונה פארק של הטבע: עליה להרים וירידה לעמקים עם תחושת רכבת הרים, נסיעה בתוך מים, נסיעה בין סלעים והכל תוך שילוב פעילויות שמעניינות אתכם ומספקות לכם הנאה. טיולי ג'יפים מאורגנים בארץ לא חייבים להיות מותאמים רק לקבוצות. אנחנו בג'יפ חיון מומחים בארגון טיולי ג'יפים, כולל טיולי 4X4 ליחידים.

טיולי 4X4 ליחידים- מתנה שתיזכר תמיד
רוצים להפתיע אדם שאהוב עליכם עם מתנה מקורית שתספק לו כיף אמיתי במקום עוד מתנה שתישכח בארון? טיולי 4X4 ליחידים שמתוכננים בדיוק לפי מה שאותו אדם רוצה ואוהב הם חוויה שתישאר איתו לתמיד. ישנם טיולי ג'יפים מאורגנים בגולן או טיולי ג'יפים מאורגנים בגליל וגם במדבר יהודה או הנגב- תחשבו האם זהו טיפוס של יערות ומרחבים ירוקים או דווקא של אזור מדברי עם מצוקים תלולים. בכל מקרה, תהיו בטוחים שמקבל המתנה לא יגש לחנות עם פתק החלפה...

דרך לפנק גם את עצמכם
טיול 4X4 ליחידים מיועד לאדם שאתם אוהבים, אבל הוא לא חייב להיות אדם אחר. אותו אדם יכול להיות גם אתם עצמכם... כן, מגיע לכם. אחרי שנים של ניסיון המדריכים שלנו בג'יפ חיון מכירים כל אזור בארץ כך שיוכלו לבנות לכם מסלול בדיוק על פי האטרקציות והנופים שמעניינים אתכם. אוהבים יין ויקבים? במסגרת טיולי ג'יפים מאורגנים בגליל או טיולי ג'יפים מאורגנים בגולן נוכל לקחת אתכם דרך מסלולי יין, לאזור רמות נפתלי בו פזורים כרמים רבים או לאורך כל רמת הגולן בה נמצאים מהיקבים המוכרים בארץ. טיולי ג'יפים מאורגנים בארץ יכולים להיות חוויה רגועה וגם חוויה אקסטרימית במיוחד- הכל תלוי רק בכם...

טיול ג'יפים בכל הארץ
את הגליל והגולן אתם מכירים כבר היטב? טיול 4X4 ליחידים יכול לקחת אתכם לאזורים אחרים המוכרים לכם יותר מעמידה בפקקים ופחות כאזור מלא טבע. כן, ניתן לארגן טיולי ג'יפים מקסימים גם במרכז הארץ. ממש במרחק של כמה דקות נסיעה מגוש דן תגלו טבע נהדר הכולל את גבעות השפלה, מים, ערים עתיקות, מערות, יערות או בכיוון השני דווקא חופים יפהפיים עם שטחי חול רחבים או סלעים וצוקים.

בין אם זהו טיול משפחתי, טיול ליחידים, או טיול במסגרת יום גיבוש, אנחנו בג'יפ חיון מנוסים בארגון כל סוגי הטיולים ותקבלו בדיוק את הטיול שעליו חלמתם.
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |