דף הבית >> ג'יפים >> מאמרים >> טיולי שטח 4X4 בצפון

טיול שטח 4X4 בצפון

טיול ג'יפים הוא דרך נהדרת לטייל בין הנופים המגוונים של הארץ, גם נופים פחות מוכרים שמסתתרים קצת רחוק מהכבישים. עם טיול שטח  4X4 בצפון ניתן להיכנס אל תוך הואדיות, לנסוע בערוצי הנחלים גם כאשר הם יבשים וגם כאשר יש בהם זרימה של מים. טיולי שטח 4X4 בצפון יכולים להיות טיולים מאתגרים גם לנהגי ג'יפים מנוסים, ולכן טיול ג'יפים מאורגן נותן לכם חוויה שהיא גם מהנה ומאתגרת וגם חוויה בטוחה. אנחנו בג'יפ חיון, שועלי ג'יפים ותיקים, נארגן לכם טיול ג'יפים המתאים לכם בדיוק בכל אזור שתרצו ובכל הרכב.

טיול ג'יפים מקבוצות ועד יחידים
טיולי שטח 4X4 בצפון ניתן לארגן בצורות שונות ועבור הרכבים שונים. ניתן ליצור גם טיול 4X4 ליחידים, טיול המאורגן כולו רק עבורכם ובהתאם לרצון האישי שלכם. טיול שטח 4X4 ליחידים יכול להיות מתנה מקסימה ומקורית למישהו שאתם אוהבים אשר טבע וטיולים הם חלק בלתי נפרד ממנו. אם הוא אוהב את המדבר, ניתן לארגן לו טיול שטח 4X4 בדרום. אין ספק כי טיול שטח 4X4 בדרום מספק חוויה אחרת מאשר טיולי שטח 4X4 בצפון. זהו טיול בו המרחב הוא העיקר והנוף משתנה בהתאם לעונה. אם בטיול בצפון ישנן אטרקציות רבות בשטח שאינן משתנות כמו אזורים מיוערים ומים הזורמים לאורך כל השנה, המדבר יכול לשנות לגמרי את פניו, ממצב של יובש מוחלט למצב של זרימת מים ופריחה. כמובן שטיולים בדיוק באמצע שיטפון אינם מומלצים ואם כבר- רק במסגרת טיול ג'יפים מאורגן עם מדריך מקצועי שידע לקחת אתכם למקום הנכון בזמן הנכון, כפי שאנו מציעים לכם בג'יפ חיון.

טיולים לכל המשפחה או גיבוש לחברה
טיולי שטח 4X4 בצפון או כל טיול ג'יפים באזור אחר מצוינים גם כחוויה משפחתית מלכדת וגם במסגרת יום גיבוש לחברה. בתוך הטיול שלכם ניתן להכניס אטרקציות שמתאימות לדעתכם למשתתפים כמו פעילות ODT הכוללת משימות בסגנון הישרדות, או טיול במסלול יין ברמת הגולן הלוקח אתכם אל יקבים שישנם בגולן וכולל גם טעימות. בטיול תגיעו אל נקודות תצפית קסומות מהן ניתן לראות את החרמון ומעבר לו, נקודות אליהן ניתן להגיע רק עם רכב שטח.
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |