דף הבית >> טיולי ג'יפים פרטיים

טיולי ג'יפים פרטיים


טיולי ג'יפים פרטיים – הלהיט החדש של עולם הטיולים בטבע
על כך שטיולי ג'יפים הם פעילות נפלאה ומהנה, אין כל ויכוח. אך מטיילים רבים, שבחרו לחוות את השטח באמצעות העוצמה שברכבי השטח החזקים, מגלים לאכזבתם שבמסגרת הטיול, ייאלצו לחלוק את החוויה עם מטיילים זרים רבים אחרים. אז נכון שבטבע האינסופי של ארצנו יש מקום לכולם, ובכל זאת, לא בכדי נולד לו טרנד חדש של הנאה – טיולי ג'יפים פרטיים. הרעיון פשוט ונפלא – לוקחים את המשפחה, החברים או בת הזוג, מעמיסים אוכל ושתייה ויוצאים למסע שטח מאורגן שכולו שלכם. חברות רבות החלו לאמץ את הקונספט שמבטיח לכם הנאה מקסימאלית בהשתתפות מינימאלית. אז בואו נראה על מה מדובר בדיוק.

טיולי ג'יפים פרטיים – איפה הכי מומלץ?
טיולי ג'יפים פרטיים מתקיימים בכל רחבי הארץ. ותודה לאל, ארצנו בורכה בשלל מסלולים נהדרים עבור כך. רוצים פירוט? קיבלתם. נתחיל ברמת הגולן המופלאה, שכמעט בכל פינה בה תמצאו שטחים נהדרים לטיול ג'יפים פרטי. בין הטובים ביותר נמצאים יער בירייה בשילוב נחל דישון, מסלול לא פשוט ומאתגר באורך 25 ק"מ; הרי אביטל ובנטל, המיועדים לכל רכב שטח באשר הוא; מסלול נחל סמך הארוך (40 ק"מ) המיועד לרכבי שטח בעלי יכולת עבירות גבוהה; יער אודם ובריכת רם – מסלול ירוק, יפהפה ורטוב; ועוד. מדרימים מעט לאזור הכרמל, שם תוכלו ליהנות מאחלה מסלול בנחל קיני (מסלול קצר וקל) רמות מנשה (נופים מרהיבים, קושי בינוני), נחל רקפת (20 ק"מ, כ-5 שעות טיול) ושמורת הר חורשן המרהיבה. גם אזור השרון מציע מספר טיולי ג'יפים פרטיים מפתיעים כאשר בולטים מעל כולם הנחלים, בעיקר הירקון, פולג ואיילון, המציגים מסלולים לא ארוכים (12-18 ק"מ) המתאימים גם לרכבי שטח "רכים".
 

נסיים עם מספר טיולי ג'יפים פרטיים מומלצים באיזורי השפלה, ירושלים והדרום, שם מככבים דרך בורמה (נחל כסלון) הקלילה ליד ירושלים; מסלול בן-שמן – לטרון, הכולל 20 ק"מ של מרחבים ואורבניות; העיר האבודה של ממלכת דוד, לחובבי ההיסטוריה והתנ"ך; נחלי הרי סדום ומדבר יהודה (שפע מסלולים יבשים בעלי נופי מדבר מרהיבים); ועוד שלל מסלולים במכתשים, בנגב המערבי, צפונית לאילת ועוד.

טיולי ג'יפים פרטיים – מה חשוב לבדוק לפני היציאה לדרך?
בבחירת חברה עבור ארגון טיולי ג'יפים פרטיים חשוב לשים לב לכל הפרטים, בראשם סוג הג'יפים (וכפועל יוצא, יכולת העבירות שלהם), המדריכים, ההתאמה לרמת הניסיון שלכם, תנאי טיול וביטוחים. ודאו כי ברשותכם צידה מספקת לזמן הטיול (בדגש על שתייה, בגדים חמים ומשחה נגד יתושים). קחו בחשבון כי קיימים פערי מחיר ולצידם, פערי איכות בין החברות השונות. בדקו היטב והבטיחו לעצמכם חווית טבע בלתי נשכחת.
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |