טיולי ג'יפים – החוויה הכי טבעית שיש

השנים האחרונות הן, ללא ספק, תור הזהב של אנשי השטח והג'יפים. במציאות בה כל רכב פרטי חמישי על כבישי ישראל הינו מקטגוריית הג'יפים, בד בבד לעליית כוחם של חברות טיולי הג'יפים בישראל, ברור לכל שטיולים אלו הפכו לאבן שואבת למיליוני ישראלים. אם גם אתם חובבי טיולי ג'יפים, החוויה מהטיול האחרון שלכם בוודאי זכורה לכם. בשורות הקרובות הקרובות תבינו כי הגיע הזמן לטיול נוסף.

טיולי ג'יפים – החוויה המושלמת היא באיזור הצפון

טיולי ג'יפים בצפון החוויה / תארו לכם את התרחיש הבא – אתם בלב השטח. השקיעה המרהיבה נראית באופק. מסביב - הרים ירוקים. מולכם שוכן אגם רדוד עם מים תכולים וצלולים. לרגע אתם תוהים האם תצלחו את המעבר הרטוב בשלום, ואז אתם נזכרים בג'יפ האיכותי איתו יצאתם לשטח. כמו שבוודאי הבנתם, עם טיולי ג'יפים, החוויה הרבה יותר עוצמתית!

נשאלת השאלה היכן כדאי לטייל עם ג'יפים ברחבי הארץ? ובכן, עם כל הכבוד לנופי המדבר המרהיבים שבדרום, לצד המעיינות הטבעיים והמוריקים שבהרי ירושלים (וזה עוד לפני שהזכרנו את מדבר יהודה, אזור השפלה ועוד), מרבית המטיילים הוותיקים יסכימו עם הטענה שאין כמו צפון הארץ לטיול ג'יפים קופצני ומהנה במיוחד. 

ברמת הגולן תוכלו להגיע אל שפת הנחלים והמעיינות מהיפים בישראל. בגליל העליון והתחתון תוכלו ליהנות ממסלולים רטובים ונופים מרהיבים. בגליל המערבי ובכרמל המערבי תיהנו מזריחות ושקיעות מרהיבות על רקע הים הכחול. ואילו אזור עמק יזרעאל, הר תבור והמעיינות מציע לכם נופים משתנים, מסלולים מאתגרים ושקט אינסופי. 

דגשים חשובים בתכנון טיול הג'יפים שלכם

חדשים בז'אנר הג'יפים? אל דאגה. להלן מספר דגשים שיהפכו לכם את הטיול למוצלח. הדבר הראשון הוא להחליט האם לטייל לבד או בקבוצה, באופן פרטי או מאורגן. למתחילים נמליץ תמיד לצאת בחברותא, מוטב במסגרת טיול מאורגן. בסוג זה של טיולי ג'יפים, החוויה תהיה הרבה יותר מוצלחת. נקודה חשובה נוספת עליה יש לתת את הדעת היא רמת האתגר של המסלול, כשגם כאן, מומלץ להתאים את הניסיון שלכם לרמת הקושי (מתחילים? בחרו מסלול קל). באופן כללי, ניתן לומר שמסלולים קשים לרוב מובילים עמוק יותר ללב השטח וטומנים בחובם חוויה נדירה. ועדיין, מוטב להתחיל ב"קטן" ולאט לאט לעלות בשלבי הקושי...

טיולי ג'יפים – החוויה מתחילה עכשיו

בכל מקרה שלא יהיה ובכל בחירה שלא תבחרו, החוויה הצפויה לכם נהדרת מכפי שמילים יכולות לתאר. זהו הזמן שלכם להכיר ולהתאהב באזור הצפון הירוק והנפלא, ובאמצעות טיולי ג'יפים, החוויה שווה יותר. טיול נעים!
טיולי ג'יפים עם חוויות בשטח