דף הבית >> ג'יפים ברמות מנשה

ג'יפים ברמות מנשה


טיולים, טיול, טיולי ג'יפים ברמות מנשה

טיולי ג'יפים ברמות מנשה - יוצאים מהבית אל הטבע
הקרבה הגיאוגרפית של פנינת טבע זו למקום ישוב , מאפשרת לנו זמינות וממש רק לחצות את הכביש ואנחנו בעולם של יופי מדהים ובמקום אשר הטבע מתפרץ במלוא עוצמתו. עולם של פריחות נופים, עולם של מים אשר הטבע נותן לנו בנדיבות רבה.

לטייל עם ג'יפים ברמות מנשה, זוהי אפשרות מצוינת לחוות את הטבע במלואו בפרק זמן קצר. תוסיפו את המדריכים המקצועיים של ג'יפ חיון לטיול ג'יפים ברמות מנשה ומובטחת לכם חוויה בלתי נשכחת של הגעה למקומות מיוחדים ולא מוכרים באזור רמות מנשה. המדריכים בג'יפ חיון עברו הסמכה מקצועית בוינגייט, קורס טיולי שטח אותו מנהל משה חיון. בטיולי ג'יפים בג'יפ חיון, ישנו דגש מיוחד על ביטוח מקצועי ועל כישרות הג'יפים ואיכות הג'יפאים. מתאים לקבוצות, משפחות, חברות, בתי ספר ונוער. 
 

לחובבי הטיולים ברמות מנשה בשטח פארק רמות מנשה ישנו את יער הקיבוצים. במרכזו תצפית נוף מרהיבה המהווה גם אתר הנצחה לחללי התנועה הקיבוצית. שביל הכניסה לתצפית מוביל אל מבנה בטון גבוה שממנו ניתן ליהנות מנוף של 360 מעלות – עמק יזרעאל, רכס הרי נצרת, מפרץ חיפה, רכז הכרמל, יקנעם, יערות מגידו ועוד. ביער עצמו עצים בני מאות בשנים. במקום אף מצבה לזכרו של הטייס רמי יפה שנהנה מטיולים ברמות מנשה על אופניים, כשביער עצמו הכשירה קרן קיימת לישראל כ-28 קילומטרים של שביל מעגלי. 

טיולים ברמות מנשה – אזור נחל השופט 
נחל השופט הינו נחל איתן המנקז לתוכו את המדרונות ממזרח ובו מספר מעיינות. טיול ברמות מנשה לאורך הנחל כולל בעצם מסלול של שבעה קילומטרים. מוצאו של הנחל הוא בין מושב עין העמק לקיבוץ רמות השופט. אחת מהנביעות הבולטות של עין השופט היא עין ריחנייה. בהמשך חוצה הנחל את קיבוץ הזורע עד הגעתו אל מרחביו של עמק יזרעאל. טיול ברמות מנשה יביא רבים להתרשם מצמחיית נחלים צפופה על גדות הנחל וערבות ואולומוס. טיול ברמות מנשה לאורך הנחל אפשרי אף לבעלי מוגבלויות וזאת למול הכשרת מסלול נגיש שנבנה על ידי קרן קיימת לישראל. 

טיול ברמות מנשה באזור נחל שופט כולל בתוכו את עין פארור המהווה נקודת נביעה נוספת. מצפון למעיין עין פארור ישנם צמד ברושים שהפכו עם השנים לסמל המקום. עמידתם זקופה ותמירה בלב המרחב הפתוח וזאת לזכר השומרים יואש זולר ויצחק קליצ'בסקי שנפלו על הגנת המעיין בשנת 1936. עוד באזור ניתן ליהנות מחוות עמק השלום שנוסדה ב-1960 והפכה עם השנים למרכז פעילות עמותת לוטם הפועלת לצרכים עבור בעלי מוגבלויות. אתר נוסף באזור המומלץ לטיול ברמות מנשה הוא בסיס הגדנ"ע ג'וערה שנמצא על גבעה. המבנה כולל שתי קומות ושימש תחילה את הראשונים בקיבוץ עין השופט ובהמשך הפך לבסיס אימונים עבור הפלמ"ח וההגנה. 
 

טיול ברמות מנשה הכולל את אזור נחל שופט חושף את המטיילים למכוורות פעילות של דבורים, שטחים חקלאיים ומתחמים רחבים של עדרי בקר. בשנים האחרונות טיול ברמות מנשה מביא רבים ליהנות מעצי אלון התבור הקיימים בכל נקודה כמעט. אלו החלו בשנים האחרונות להזריע עצמם מה שמוביל לשטחים בהם נראים עצי אלון בשלבים ראשונים של צמיחה. 

טיולים ברמות מנשה – גבעת הרקפות
טיול ברמות מנשה מביא מטיילים רבים ליהנות ממרבדים עוצרי נשימה של רקפות צפונית לקיבוץ גלעד על אחד מן הגבעות במקום. אותה גבעת רקפות מרהיבה צופה לעבר נחל ספלול נטוע כולו עצי אורן תמירים כשבצילם פורחים בכל שנה רבבות של רקפות בגוון לבן.
 

מים והמון טבע ברמות מנשה - צילם דן אמיר
 

במקום הוסדר אף מסלול הליכה קצר המתאים לכל המשפחה ואורכו קילומטר אחד. השביל עצמו צופה לכיוון מזרח לעבר מפגש הנחלים חלמית וספלול. בסוף ההגעה לשביל מגיעים לדרך עפר הנמצאת מצפון לחורשה עד פנייה שמאלה המביאה אותנו לנקודת ההתחלה. בחורף קטע העפר האחרון הופך בוצי ולכן מומלץ לשוב על אותה דרך ממנה הגענו.

טיולי ג'יפים ברמות מנשה - ממש טוסקנה באווירה רומנטית.
מי שהיה באיטליה וטייל בטוסקה ומכיר את איזור רמות מנשה על שלוחותיו, טבע נוף ומיים, יודע שמספיק לקחת סל קטן עם יין ומזתים ובקט עם נקניק משובח,
להגיע לאזור רמות מנשה ובכל פינה מקווה מים או תחת עץ רענן או נקודת נוף לפרוש מחצלת או שמיכה והרי לכם פיקניק מושלם בטבע.
 

איזור פעילות - כרמל + רמות מנשה

פרטי איש קשר:

checkbox, checkbox, tick, selected, checked

רמי קורונברג

phone6, phone, contact, telephone, support, call

053-424-27-39

איזור פעילות - כרמל + רמות מנשה

פרטי איש קשר:

checkbox, checkbox, tick, selected, checked

משה חיון

phone6, phone, contact, telephone, support, call

052-266-07-59

 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |