דף הבית >> רשיונות וביטוחים >> מידע נוסף >> מאמרים >> טיולי ג'יפים ברמות מנשה

טיולי ג'יפים ברמות מנשה


טיולי ג'יפים ברמות מנשה – כשאדרנלין וטבע נפגשים
ברוכים הבאים לאחד המקומות היפים בישראל – רמות מנשה שבדרום הכרמל. חבל ארץ מרהיב ביופיו ובנופים הנשקפים ממנו. יערות, אגמים, חורשות ותצפיות הן רק חלק מהקסם שמעניק האזור למבקריו. בשנים האחרונות, הפך האזור לאבן שואבת גם לאלפי נהגי ג'יפים שנהנים ממסלולים מאתגרים ומלהיבים. טיולי ג'יפים ברמות מנשה – להלן הסיפור המלא!

טיולי ג'יפים ברמות מנשה – רשימת אתרים מומלצת
רמות מנשה הוא שטח שתחומיו הם עמק יזרעאל, ואדי ערה, בקעת הנדיב ונחל יוקנעם. הוא ממוקם בין רכס הכרמל לרכס האמיר, ומתנשא לגובה ממוצע של כ-250 מטר מעל פני הים. טיולי ג'יפים ברמות מנשה כוללים מפגש ישיר עם ערוצי נחלים, יערות, צמחייה טבעית צבעונית ומרהיבה, גבעות תצפית ועוד. מרבית מטיילי הג'יפים משלבים טיול ברמות מנשה עם הסביבה הקרובה – יערות הכרמל, חופי הים בסביבה, ביקור בישובים הייחודיים (עין הוד, בית אורן) ועוד.

לינת שטח אפשרית במספר רב של חניוני לילה ובשטחים מוגדרים ביערות ובחופים. לב ליבו של כל טיול ג'יפים באיזור מצוי בפארק רמות מנשה העצום, המשתרע על פני 84 אלף דונם של יערות, שטחי חקלאות, גבעות ועוד. הפארק מוגדר כשמורה ביוספרית על ידי ארגון אונסק"ו העולמית, ומבקרים בו קרוב לחצי מיליון מטיילים בשנה. בין האטרקציות המרכזיות שבו: יער הזורע, גבעת רקפות, נחל השופט, עמק השלום, אנדרטת הקיבוצים, אתרים ארכיאולוגים שונים ועוד.
 

טיולי ג'יפים ברמות מנשה – עצות וטיפים
ניתן לקיים טיולי ג'יפים ברמות מנשה באופן עצמאי או במסגרת טיול מאורגן. הטיול אפשרי בכל ימות השבוע והשנה, אם כי בימים סוערים חלקים נרחבים מתוואי הדרך עלולים להיות בוציים ולא לאפשר נהיגה. יש להתעדכן מבעוד מועד. מרבית השטח נחשב קל עד בינוני מבחינת רמת עבירות, אך חלקים מעטים עלולים להיות מאתגרים יותר עבור ג'יפים קלים. חשוב לנהוג רק באזור המיועדים לכך למניעת פגיעה בשטח ובמטיילים. 

עשרות חברות טיולי ג'יפים מציעות טיול בין מספר שעות לבין יומיים. בררו את כל הפרטים החשובים פרטים טכניים ועוד. מוטב לערוך סקר שוק, שכן קיימים פערי מחירים בין החברות השונות, אם כי חשוב לא להפוך את עניין המחיר לשיקול העיקרי.

אז אם גם אתם נהנים ממראה מרחבי טבע צבעונים ומטיול שמשלב אתגר ואדרנלין עם השלווה והפסטורליות, טיולי ג'יפים ברמות מנשה מושלמים עבורכם.

שיהיה לכם טיול מהנה ובטוח!

טיולי ג'יפים ברמות מנשה >
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |