דף הבית >> ג'יפים >> מאמרים >> טיולי ג'יפים בצפון

טיולי ג'יפים בצפון

האויר מתחמם ויחד איתו מגיע החשק לטיולים, במיוחד כאלה שיביאו אותנו אל פינות נסתרות בהן אפשר למצוא מעיין נובע ובריכה קרירה לטבול את הרגליים או אפילו להתרחץ. טיול ג'יפים מאורגן בארץ, שמארגנים עבורנו בג'יפ חיון, ובמיוחד טיולי ג'יפים בצפון, יקחו אותנו אל פינות מקסימות כאלה. 

טיולי ג'יפים בצפון למסלולים ידועים או לא מוכרים
עם טיולי ג'יפים בצפון אתם יודעים איפה אתם מטיילים אך לא יודעים אילו דברים קסומים תראו בדרך. אם זהו טיול ג'יפים מאורגן בגולן, סביר שתעברו במסלולים כמו מסלול היין הלוקח אתכם בין יקבים, המסלול יכול להתמקד גם בדרום רמת הגולן באזור כפר חרוב ומצפה שלום, לרדת את הירידה המפותלת מרמת הגולן אל הכנרת ולהכנס אל הזאכי, המג'רסה ועוד נקודות חמד מקסימות שאפשר לטייל בהן בכל מיני דרכים, אך רק טיולי ג'יפים בצפון יקחו אתכם דרך שבילים שלא ניתן להכנס אליהם ברכב רגיל. 

טיול ג'יפים באזור הגליל
טיול ג'יפים מאורגן בגליל, כמו טיול ג'יפים מאורגן בגולן, ישלב בתוכו פעילויות מעבר לנסיעה בג'יפ. בג'יפ חיון אנחנו מציעים לכם טיולי ג'יפים בצפון הכוללים גם פעילויות מקסימות לגיבוש המשפחה או הצוות בעבודה. אנחנו משלבים בין הכרת האזור בו אנו מטיילים לבין הכרת הטבע וההשתלבות שלנו בתוכו. פעילות ODT תחבר אתכם לחלוטין לאזור בו אתם נמצאים. במהלך טיול ג'יפים מאורגן בגליל נוכל להגיע לבחירתכם לאזור הגליל המרכזי, כמו הרי מירון ואזור צפת או דווקא  להגיע לגליל המערבי ולטייל באזור נחל כזיב או נחל בצת, נחלים אשר טיול ג'יפים מאורגן בארץ מצפון לדרום לא ידלג עליהם, והם מהווים חלק מהאפשרויות לתכנון טיולי ג'יפים בצפון.

טיולי ג'יפים בצפון- טיולים מהנים לכל הגילאים
בין אם אתם צעירים ומחפשים אקסטרים ובין אם אתם בוגרים יותר ומחפשים טיולים שיקחו אתכם אל מקומות שלווים ואל תצפיות מהן תראו נוף נהדר, טיול ג'יפים הוא אטרקציה נהדרת עבורכם. מסלולי מים באזור הירדן ונחלי אצבע הגליל, מסלולים בגליל המערבי בהם הים הוא חלק בלתי נפרד מהנוף, טיולים הכוללים גם מסלול רגלי אינטנסיבי או רק ירידה לצילום הנוף הנפלא. את כל אלה נשמח לתכנן עבורכם בג'יפ חיון. לכם נשאר רק לעלות לג'יפ ולנסוע...
 
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |