דף הבית >> רשיונות וביטוחים >> מידע נוסף >> טיול ג'יפים בצפון - חוויה טובה

טיולי ג'יפים בצפון – הבילוי הנכון, במקום הנכון


נסיעה בג'יפ כבר מזמן אינה נחלתם של חיילי צה"ל, או לחילופין של בעלי הממון וטיול ג'יפים נחשב לאפשרות בילוי מועדפת על רבים, שלא לדבר על טיולי ג'יפים בצפון . גם אם הרכב המשפחתי הוא רנו חבוטה, בהחלט אפשר להנות מיום של טיולי ג'יפים בצפון עם חברים, או עם המשפחה ופשוט לשכור ג'יפים. גם אפשרות של טיולי ג'יפים בצפון בליווי נהג ומדריך קיימת ועלותה שווה לכל נפש.

טיולי ג'יפים בצפון – להבדיל מאזורים אחרים – ניתן לקיים בכל מזג אוויר, כאשר בקיץ מתקיימים בעיקר טיולי ג'יפים בצפון בנופים מרהיבים, אפיקי מים זורמים, לאור ירח בלילות ירח מלא ובין יישובים ואילו בחורף אפשר לערוך טיולי ג'יפים בצפון המשלבים נהיגה אתגרית (אבל זהירה!) והרבה מאד בוץ. כך או כך, טיולי ג'יפים בצפון מבטיחים הנאה באוויר הפתוח והנעים של ההרים הירוקים והוואדיות השופעים.

אם קבוצה יוצאת ליום, או כמה ימים של טיולי ג'יפים בצפון , עומדות בפניה אפשרויות בחירה רבות בין מסלולים ייעודיים של טיולי ג'יפים בצפון על כבישים צדדיים, על שבילי עפר, לצד נחלים ומקורות מים וכמובן בשטח הפתוח. חשוב לדעת שכיום ניתן למצוא מסלולי טיולי ג'יפים בצפון במפות סימון שבילים, מה שמקל על תכנון הטיולים והופך אותם בטוחים יותר.

בנוסף, עת מתכננים טיולי ג'יפים בצפון יש להקפיד על תיאום עם הגורמים המתאימים, במקרה של כניסה לשטחי אש צה"ליים וכן להיזהר מחדירה לאזורים ממוקשים. עם כל הרצון להרפתקאות ודהירה מסעירה עם כלי הרכב, לא מעט טיולי ג'יפים בצפון מסתיימים שכך שהרכב נתקע בגלל נהיגה פרועה וכניסה למאגרי מים עמוקים. לכן על מנת שלא להפוך טיולי ג'יפים בצפון לסיור בין מוסכים בעזרת גרר, חשוב להקפיד על כללי בטיחות שיבטיחו הנאה שלמה לכל מי שמבקש להנות מחוויית טיולי ג'יפים בצפון ולחזור הביתה בשלום ושבע רצון.

חוויה של טיולי ג'יפים בצפון צופנת בחובה נסיעה מרתקת, ביקור באתרים מעניינים, תצפית על נופים מרהיבים, תוך שילוב עצירות למטרות ארוחה, הדרכה ומנוחה ולא סתם הפכו טיולי ג'יפים בצפון לבילוי החביב על אנשם רבים, בכל הגילאים, בקבוצות קטנות וגדולות, במסגרת משפחתית ואפילו לציון אירוע. אפשר לשלב טיולי ג'יפים בצפון בסופשבוע רומנטי בצימר, או בחגיגת בר מצווה וכמובן להנות מיום שלם של טיולי ג'יפים בצפון כחלק מחגיגת יום הולדת, יום גיבוש בעבודה, או יום כיום כיף.
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |