דף הבית >> רשיונות וביטוחים >> מידע נוסף >> מאמרים >> טיולי ג'יפים בארץ

טיולי ג'יפים בארץ

טיולי ג'יפים בארץ – "ארץ זבת חלב ודבש" - וגם שטח מאתגר.

טיולי ג'יפים בארץ מסלולים.
ישנם מסלולים מוכרים ומקובלים בתחום  טיולי ג'יפים בארץ . טיולים שבהם כולם נוסעים בג'יפים. מסלולים אלו הם בקרבת מקורות מים, נקודות תצפית נוף וכמובן אתרים או אטרקציות מעניינות.

אחת האתגרים של חברות טיולי הג'יפים, זה למצוא או להציע שילוב מעניין של מסלול עם אטרקציה שתהווה מעין חידוש והפתעה לא מוכרת למטיילים.

אחת החברות שכל השנה נמצאים בשטח בכל עונה ובכל מזג אוויר זו חברת ג'יפ חיון.
כל זה מסיבה פשוטה בעל החברה "משה חיון" הוא מנהל מגמת טיולי שטח ונהיגת שטח במכללת ווינגייט שזו המסגרת שמעניקה בארץ הסמכות לנהיגת שטח. אין אנשים שמכירים את הארץ והשבילים והמסלולים יותר טוב מהם. המחירים הוגנים יש ביטח מקצועי וניסיון רב שנים בתחום.

טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית
טיולי ג'יפים בארץ מאוד נפוצים בשל החוויה העצומה שבדבר. כיום כל בית אב רביעי בישראל מחזיק בג'יפ או ג'יפון ברמה זו או אחרת של יכולת טכנית של הג'יפ לנסיעה בשטח.
רובם של בעלי ג'יפים - ג'יפונים אלה לא מודעים לאתגר העצום שבנהיגה בשטח. זה אתגר שמחייב
המון ידע, בצורת הנהיגה, נהיגה מעשית, המון ידע בהכרת יכולת הג'יפ שברשותך לעמוד בתנאי שטח כאלה או אחרים.

אצל רוב הנהגים ישנה אזה אשליה של מבחינת "מקפץ ומדלג בין ההרים".
ישנם כל מיני סוגי שטח שבהם הג'יפ יכול לנסוע. החל מדרך עפר סלולה ועד מעלות ומורדות,
עם מעבר בין סלעים אימתניים. ומי שלא מגיע עם הידע הדרוש והג'יפ הנכון והוא טועה בהערכת פני השטח ביחס לג'יפ שלו, סביר להניח שבמקרה הטוב הג'יפ ינזק בעשרות אלפי שקלים, או חלילה ידרדר למורדות עם נפגעים בנפש.

לנהיגה עצמית בשטח צריך ניסיון וידע ואם אתם חוששים קחו לכם מדריך או תיפנו לחברה מקצועית.

טיולי ג'יפים בארץ - טיולי ג'יפים למשפחות

אחת החוויות הנהדרות עם תמונות באלבום  זה טיול ג'יפים –יומיים בשטח עם לינת שטח וארוחת שטח. האתגר המשותף שבשטח של כל בני המשפחה בעיקר הילדים. אם זה במטלות משותפות של הכנת האוכל, אם זה במטלות המשותפות של הכנת האוהל והחווית השטח, יתרמו רבות לגיבוש המשפחתי עם צילומים לאלבום.

בדרך כלל זה מסוג הטיולים שמשפחות מתקבצות כחוג חברים או חברים שגדלו ביחד ושמרו על קשר.
טיולי ג'יפים בארץ - למקומות עבודה וארגונים מוסדיים, במסגרת יום גיבוש ימי כיף וכדומה.
השוק רווי בחברות שמציעות כל מיני חבילות של מסלולי טיול ג'יפים עם טיול רגלי עם רחצה בספא או במעיין, או ביקור באטרקציה זו או אחרת בצפון, בדרום ובכל עונת השנה.

אחת האתגרים המרכזיים שבארגון טיולי ג'יפים ליום כיף זו ההלימה בין מה שמעניין את העובדים ויכולותיהם הפיזיים לבין התקציב במשולש של תקציב, עלות ומה מתאים. 

זו אומנות לשמה ועל כן מומלץ להכין היטב את שיעורי ולשאול את השאלות הנכונות. את עצמכן בתכנון ואת העובדים וכמובן שאת החברה שמספקת את השירות, כשמעל הכול חייבת להישאל ולהיבדק זו שאלת הביטוח ושאלת הבטיחות בכל דבר ודבר שבפרטי יום הכיף והגיבוש. 
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |