דף הבית >> ג'יפים >> מאמרים >> הפעלות בטבע

הפעלות בטבע

בארץ ישנו טבע מגוון המתפרש על פני שטח מצומצם, כך שבטיול אחד ניתן ליהנות משפע של נופים, במיוחד כאשר היציאה לטבע נעשית בטיול ג'יפים. בטיול ג'יפים ניתן להכנס לעומקו של הטבע יותר מאשר עם רכב או רגיל או בטיול רגלי סטנדרטי. לכן, טיול ג'יפים נחשב לפעילות מבוקשת על ידי משפחות או גם בתור פעילות לגיבוש צוות עובדים. טיולי ג'יפים כוללים הרבה מעבר לנסיעה נטו. אצלנו בג'יפ חיון נבנה לכם יום מגוון עם שפע של הפעלות בטבע שיעלו את האדרנלין בתוך המשפחה או צוות העובדים.

טיולי ג'יפים בכל הארץ
איפה מתחשק לכם לטייל? אנחנו בג'יפ חיון נארגן לכם יום מלא הפעלות בשטח בכל רחבי הארץ בזכות המדריכים המנוסים שלנו המכירים היטב את אזורי הארץ השונים. ניתן לבנות טיול בגליל העליון או הגליל המערבי, רמת הגולן, השפלה אם אתם מעדיפים ימי כיף לעובדים הקרובים יותר לבית, טיול בסגנון מדברי במדבר יהודה או בנגב. מבחינתנו הכל פתוח- הפעלות בטבע וטיול מרתק ניתן לארגן בכל אחד מהאזורים.

הפעלות בטבע במירוץ מטורף
פרס של מיליון שקלים אולי לא יהיה בסוף (אלא אם כן אתם תרצו להפתיע...) אבל מירוץ מטורף בהחלט אפשר לארגן... מירוץ הג'יפים המטורף שבנינו עבורכם בג'יפ חיון אחרי הרבה תכנון בשיתוף עם חבר דיינמיקס סיטי הופך פופולארי מאוד כפעילות לימי כיף לעובדים. המירוץ המטורף כולל מלבד המירוץ עצמו גם הפעלות בשטח, מגוון משימות שיאפשרו לכם לעובדים להתערות בטבע ולהכיר אותו טוב יותר. משימות בסגנון הישרדות הן הפעלות בטבע שתורמות תמיד לגיבוש צוות עובדים. אם בתחילת המירוץ כל עובד היה מכונס בתוך עצמו, אנו מופתעים כל פעם מחדש לראות עד כמה מירוץ כזה יוצר פתיחות וחמימות כך שבסופו כולם חברים. החברות הזאת תישאר גם כשתחזרו למשרד ותקפיץ את המוטיבציה והאוירה.

לסיים עם ארוחה טובה
הפעלות בטבע מסתיימות תמיד בארוחה טובה. תרצו ארוחה בשטח או דווקא במסעדה? הכל מבחינתנו פתוח. נוכל לארגן ארוחה בשטח שהטבע יהיה חלק ממנה או לקנח את היום המקסים דווקא בארוחה מפנקת במסעדה או אצל תושב האזור שמארח קבוצות בביתו לארוחה אותנטית וביתית.
 
 
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |