דף הבית >> ג'יפים >> מאמרים >> גיבוש קבוצתי

גיבוש קבוצתי

טיולי ג'יפים הם חוויה מקסימה המשלבת בין גיבוש קבוצתי לבין פעילות טבע. ניתן לארגן טיולי ג'יפים בסגנונות שונים, החל מטיולי ג'יפים רגועים ועד טיולי אקסטרים הכוללים בתוכם הרבה הפעלות שטח מאתגרות בסגנון הישרדות בין קטע נסיעה אחד לאחר. אנו בג'יפ חיון נבנה לכם את הטיול המתאים לכם ביותר. הטיול יכול להיות מיועד ליחידים, לאירועים משפחתיים או בתור יום גיבוש לעובדים. 

חוויה של פעם בשנה (או יותר)
על חוויה מדהימה אומרים שזו חוויה של פעם בחיים. טיול ג'יפים יתן לכם חוויה נהדרת בכל זמן שתרצו, חוויה של פעם בשנה אם זהו יום גיבוש לעובדים ועד חוויה שנעשית לעיתים קרובות הרבה יותר, למשל בתור גיבוש קבוצתי לחברים שמטיילים הרבה ביחד או גיבוש קבוצתי של משפחה באחד האירועים המשפחתיים שלה. אם זהו אירוע משפחתי ניתן גם לשלב את ציון האירוע בתוך הטיול ולחגוג יום הולדת בשטח. טיול ג'יפים יהפוך את האירוע מעוד אירוע משפחתי לחגיגה בלתי נשכחת שתקרב בין בני המשפחה באופן אמיתי ולא מאולץ. ככה זה כשחוגגים עם הרבה הפעלות שטח.

טיול בכל אזור שתרצו
את הטיול ניתן לארגן לכם בכל אזור בארץ תוך שילוב אטרקציות שונות. ניתן לשים דגש על פעילות טבע או דווקא קולינריה- כולל טיול במסלולי יין שיקחו אתכם בין כרמים ויקבים ויכללו טעימות יין או טעימות ממטבחם של אנשים שיפתחו בפנינו את הדלת ויארחו אותנו אצלם. הדגש יכול להיות אקסטרים ואתגרי שטח או דווקא אמנות- הכל לפי מה שמעניין אתכם. ניתן גם לבחור בטיול בגליל העליון, רמת הגולן, הכרמל ורמות מנשה או דווקא הדרום- הכל גם בהתאם לנופים שמעניינים אתכם כי גיבוש קבוצתי ניתן לעשות בכל מקום.

מירוץ מטורף לגיבוש אמיתי
רוצים לקבל בסוף היום גיבוש קבוצתי אמיתי? מירוץ הג'יפים המטורף שלנו מוציא כ"כ הרבה אדרנלין מכולם שהתוצאה היא גיבוש אמיתי ותחושת חום בין חברי הקבוצה. המירוץ כולל משימות ואתגרים, ובזמן התחרות הצוותים יכולים לראות זה את זה או את הניקוד בעזרת אפליקציה ייחודית שפיתחנו עם חברת דיינמיקס סיטי. 
 
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |