דף הבית >> ג'יפים >> מאמרים >> אטרקציות בגליל

אטרקציות בגליל

טיולי ג'יפים הם דרך נהדרת להכיר דרכים שלא הכרתם ולמצוא נקודות שלא תיארתם לעצמכם שקיימות בארץ. בארץ ישנם נופים משתנים אשר ניתן לראות גם בטיול ג'יפים האורך יום אחד. במהלך טיול בצפון ניתן להגיע גם אל אטרקציות בגליל וגם אל אטרקציות ברמות מנשה ובכלל אל אטרקציות בצפון הארץ. אטרקציות בגליל הן רבות: אטרקציות הקשורות לנוף, קולינריה, ספורט, מים, אמנות, היסטוריה ובעצם- מה לא...

אטרקציות בגליל המערבי
הגליל המערבי הוא אזור שקט ורגוע אך ניתן למצוא בו אטרקציות רבות. נחל כזיב הוא נחל שעובר בתוך חורש סבוך ונותן תחושה של אירופה ממש. אם ממשיכים לכיוון מערב מגיעים אל מקום ייחודי- ראש הנקרה. ירידה אל הנקרות לוקחת אתכם לתוך קסם של ממש. ניתן לשלב בין טיול הג'יפים לבין אטרקציות בגליל המערבי ולאחר הביקור בנקרות גם לצאת למסלול אופניים או אופניים זוגיים לאורך חוף הגליל המערבי היפהפה. 

טיול בצפון הארץ בין נחלים ויקבים
עם ג'יפ חיון תגיעו למקומות מרוחקים עוד יותר מן הגליל המערבי כמו אזור אצבע הגליל והגולן. אזורים אלה הם פופולאריים במיוחד בעונת הקיץ ומציעים בחלק מהמסלולים קרירות נעימה בזכות מים הזורמים כל השנה כמו בירדן, בחצבני, בבניאס ועוד. זוהי עונה נהדרת ליהנות מאטרקציה מרכזית מבין שלל אטרקציות בצפון הארץ: היין. גם בגליל העליון וגם ברמת הגולן ישנם יקבים רבים וניתן לבחור טיול ג'יפים אשר לוקח אתכם בין יקבים בהם תקבלו הסברים על אופן הכנת היין וכמובן גם תטעמו- לא נשאיר אתכם ללא כוס יין קר... יקבים מהווים לא רק אטרקציות בגליל אלא גם אטרקציות ברמות מנשה. רמות מנשה הן חבל ארץ ירוק ויפה. ישנו מגוון אטרקציות ברמות מנשה: טבע ופריחה כמו ביער הקיבוצים, מים כמו בנחל שופט, עתיקות כמו במגידו ועוד.

מן הצפון אל המרכז
לא רק בצפון הארץ ישנן אטרקציות לטיולי ג'יפים. ניתן למצוא שפע של אטרקציות בשפלה. אזור השפלה בואכה הרי יהודה הוא אזור נהדר לטיולי ג'יפים. הגבעות של אזור שפלה מזכירות את טוסקנה. אטרקציות בשפלה, כמו בצפון כוללות אף הן אזורים מיוערים, מסלולי נחלים סבוכים, מעיינות, יקבים , עתיקות כמו מערות בית גוברין או תל גזר. טיולים שאנו מארגנים עבורכם בג'יפ חיון יקחו אתכם אל מקומות שלא תיארתם לעצמכם שיכולים להיות קרוב כ"כ לגוש דן ויספקו לכם חוויה נהדרת ובלתי נשכחת.
 
 
 
 


ג'יפ חיון

jeep.hayun@gmail.com 

משה - 052-2660759 

רמי - קופי טל 053-4242739

 | 

 | 

 |