דף הבית >> רשיונות וביטוחים >> מידע נוסף >> טיול ג'יפים בצפון - מאמר

טיול ג'יפים בצפון - חוויות וכיף

מטיילים עם ג'יפים במסגרת טיולי ג'יפים . זו חוויה מכוננת ומי שלא התנסה בחוויה מומלץ לו להתנסות.
מי שיוצא לטַיול בצפון צפוי לו, יום עם הרבה ,ירוק , מים ,נופים ואויר נקי. ללא ריחות של הערים האורבניות .מובטח לו שיחווה את הטבע בחמשת חושיו.
אחת צהאפשרויות המומלצות זה לשלב את טיול הג'יפים עם מטרות אחרות כמו ימי גיבוש

 

יוצאים לטיול ג'יפים בצפון? מומלץ לתכנן את המסלול מבעוד יום.

ישנם עשרות מסלולי טיולי ג׳יפים בצפון , חלקם מוכרים יותר וחלקם מוכרים פחות .
לכול ג'יפאי  יש את מסלולי הטיול שלו בצפון , לכול ג'יפאי יש גם את ההצעות הייחודיות משלו. כמו טיולים משולבים בצפון עם הליכה או מסעדה זו או אחרת .אי לכך יש לבצע סקר שוק. על מנת למקסם את היום ואת התקציב לאותו יום טיול נפלא בצפון שיהווה לכם חוויה טובה .

איך בוחרים חברה בתחום טיולי ג'יפים בצפון.

הטוב ביותר הוא, אם יש לכם מכרים, חברים, או משפחה ,שחוו לאחרונה את נושא טיול עם ג׳פ בצפון .שיוכל להמליץ לכם על ג׳יפאי שאפשר לסמוך עליו.בנוסף אתם יכולים להיכנס לאתרי אינטרנט של ג׳יפאים להתרשם . יש מידע מהאתר . בכל אתר של טיולי ג'יפים יש ממש תפריט טיולים ומסלולי טיולי ג'יפים בצפון ממש כמו חנות אלה בצורה יותר מתוחכמת . בכול אתר של ג׳יפאים יש המלצות , התרשמו מההמלצות דברו עם הגיפאים , האם הם נחמדים בעלי סבלנות ומסבירים לפרטי פרטים . האם יש לג'פאי ביטוח כולל שמכסה אתכם .

ג'יפים - מונית ספישל לטיולים בטבע

למעשה כשאתם שוכרים ג'יפאי , אתם שוכרים מונית ספישל לטיול בטבע. בלי מונה כי המחיר מסוכם מראש . אך להבדיל, מצפה לכם טיול ספישל במקומות קסומים מפלי זרימות מים והרבה ירוק . כל זאת בשל התכונה הבסיסית של הג׳יפ ,שהיא יכולת עבירות בדרכים ללא דרך .
הכלי המופלא הזה בנוי עם מתלים גבוהים , בולמי זעזועים מסיבים בעלי יכולת ספיגה מרובה , מערכת הנעה שמעבירה את כוח המנוע לארבעת הגלגלים בצורה שווה , דבר המבטיח הרתמות של כל הגלגלים ליציאה ממהמורות ושלוליות בוץ או חול 4x4 , מערכת הילוכים רבת אפשרויות לנסיעה במהירות המיטבית והמתאימה ביותר לתנאי הדרך.

אין ספק שטיול ג'יפים במיוחד בצפון ובמיוחד בעונה הגשומה בטיול מים אתם מאוד תהינו ותחוו חוויה בלתי נשכחת.
Bookmark and Share